isim falı kesin bakın :)

Cevap: isim falı kesin bakın :)

mrb arkadaşlar ben özlem bu siteyi çok beğendim:=)

S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.
iİ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.
L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir

tşklerrrr

O,Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularını açığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.

E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
olan kişiliği ifade eder.

ben daha öncede yazdım ama cevap alamadım yine yazıyorum ben evliyim ve nete birile tanıştım ondan hoşlanıyorum acaba oda ben den hoşlanıyormu ve neler olacak bana söyler misiniz rica etsem

onun da ne dşündüyünü bilmek istiyorum ben ondan hoşlanıyorum ya o ben onu nette tanıdım acaba ne hisediyo benim için ve neler olacak ilerde bilmek istiyorum sizden ricam bana söylermisiniz bizi neler bekliyor ben evliyim ve oda nişanlı bunun için çok merak ediyorum neler olacak birgün görüşebilecekmiyiz acaba

E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
olan kişiliği ifade eder.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir
I,İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.
F : Sakinliği temsil eder, uysal ve güvenilir kişiliğin işaretçisidir.

doru gerçektn:D

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik
E: ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.
V: Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın
felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

D: Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.
A: Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

SÜPER BİŞE ÇOĞUNLUĞU DOĞRU

Geri