gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

işim nedir ki...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

isim nedir İşim nedir ki, Bulutlara yazılır geçer.

Yüzüm nedir ki,
    Akar suya çizilir geçer.

Ömür nedir ki,
    Kurulur bozulur geçer.

Sevda nedir ki,
    Dokunursun süzülür geçer.

Şiir nedir ki,
    Sezilir geçer.

İnsan nedir ki,
    Bir şeylere sevinir, üzülür geçer.

_Ataol Behramoğlu

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel emeğine sağlık:)
    İnsan nedir ki,
    Bir şeylere sevinir, üzülür geçer.

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ömür nedir ki,
    Kurulur bozulur geçer

Paylasim icin tskler, emegine yüregine saglik...

işim nedir ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne denebilir ki harika işte

ne denebilir ki harika işte

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ve işte büyüdüm ve ne yazık ki gönlüm çok yorgun benim

Ve işte büyüdüm ve ne yazık ki gönlüm çok yorgun benim

. Gönlüm Çok Yorgun, Benim...” Küçükken bir gün annem“kalbim çok yorgun benim”demişti o zamanlar annemin ne demek istediğini anlayamıştım.ama çok merak etmiştim annemin kalbının neden hergün yorulduğunu bilmek istedim...bıraz yürüyünce ayaklarımız yorulabılırdı,yada çok okuyunca kafamız yorulabılırdı ama insanın hergün gönlü nasıl yorulabilirdi? annem bu lafı dedikçe bir köşeye...
  3. Erkek işte ne bekliyordunuz ki

Erkek işte ne bekliyordunuz ki

Yani bu yazıyı okuyunca dedim tamam centilmen erkek de varmış diyecekken...Sonunda anladım centilmen erkek yoktur.Sinir bozucu erkekler varıdır. Evliliğin ilk sabahında koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar. İlk baharın güneşli bir gününde oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur. Ocakta...
  4. bilemedim ne desem ki ~

bilemedim ne desem ki ~

Buraya gelmekle iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorumm şöle bir baktımda herkes benden fazlasıyla büyük hepiniz ablamsınızz... :D ama umarım iyi bir seçim yaptım buraya gelmeklee:uhu: :D Ben Sevgi.. :)
  5. ne yok ki

ne yok ki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş