gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsimden Adres Öğrenme

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

TC Kimlik Numarasını bildiğiniz bir kişinin ikametgah adresini öğrenebilirsiniz. [​IMG]

Aşağıda size vereceğimiz linki kullanarak TC kimlik no ile ilgili olan bölüme adresini bulmak istediğiniz kişinin TC Kimlik numarasını yazarak ve Resim doğrulamasını da yaparak TC Kimlik No ile Sorgula tuşuna basmalısınız.
    Sorgulama işlemi gerçekleştirildiğinde (Kişi Sorgulama), eğer girdiğiniz TC Kimlik numarası doğru ise ilgili kişinin şuanda nüfusa kayıtlı olduğu yerdeki değil, ikamet ettiği yani yaşadığı yerin adresini öğrenmiş olacaksınız.
    Bu sorgulamayı yaparken dikkat etmeniz gereken şey arayacağınız kişinin oy verme yetisine sahip olmasıdır. Yani 18 yaşından büyük ve seçmen kaydı olan birinin tc kimlik numarası ile veya diğer kişisel bilgileri ile oturduğu yerin (ikametgahının) adresini tespit edebilirsiniz.
    Sorgulama YSK’nın resmi sitesinden yapılmaktadır. Bu açıdan sorumluluk tamamen YSK ile sorgulamayı yapan size aittir. Bu hatırlatmaları da yaptıktan sonra sizeAdres Sorgulaması yapabileceğiniz linki veriyorum. TC Kimlik numarasına göre adres bulmak, Adresini Öğrenmek istediğiniz kişiyi sorgulamak istiyorsanız buyrun

Adres Bulma, Adres Öğrenme, Adres Sorgulama

Bir kişinin sadece adını ve soyadını biliyorsanız diğer bilgilere de sahip olmanız gerekir. o kişinin baba adı doğum tarihi ve yeri bilgilerini öğrenebileceğiniz link de aşağıdaki gibidir. Bu linkten gerekli bilgileri alıp yukarıdaki Adres Bulma, Adres Öğrenme, Adres Sorgulama linkine giderek gerekli yerleri doldurunuz. Ayrıca bu linkte kırmızı ile işaretli olan sadece soyadı kısmını doldurmanız bile istediğiniz bilgilere ulaşmak için yeterli olacaktır

Adres tespit etmek için vergi numarasından sorgulama

İsimden Adres Öğrenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenme

Öğrenme

öğrenme şekilleri ingilizce Öğrenme şekilleri kavramı ilk defa 1960 yılında Rita Dunn tarafından ortaya atıldı . ""Öğrenme şekilleri her bir öğrencinin yeni ve zor bilgiyi öğrenmeye hazırlanırken, öğrenirken ve hatırlarken farklı ve kendilerine özgü yollar kullanmasıdır"". Öğrenme şekillerimiz; doğuştan var olan ve başarıyı etkileyen karakteristik özelliğimizdir....
  2. İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

hotmail isimleri msn adres isimleri en güzel msn adresleri güzel adresleri hotmail Programı resimLerLe anlatmaya çaLıştım isim ve soyisim bilgilerini girip uzantısını ([email protected],hotmail vs) seçip search (arama) tuşuna basıp aratıyoruz ve sonuçlar karşımıza çıkıyor resimleri incelersiniz de daha rahat anlayabilirsiniz zaten... Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın...
  3. İstediğiniz Şekilde Msn Adresi Almak (İsim@Soyisim.com)

İstediğiniz Şekilde Msn Adresi Almak ([email protected])

msn adresi sorgulama ilginç msn adresleri adres isimleri sorgulama uygun adresleri msn messenger ı açtıktan sonra(oturum kapalıyken) 'farklı bir hesapla oturuma açmak için buraya tıklayın' yazan yere tıklıyoruz,daha sonra altta solda "NET passport alın' yazan yere tıkladıktan sonra açılan pencerede ileriye tıklayıp gelen penceredeki soruya ''E posta adresiniz varmı?'' sorusuna ''Evet''...
  4. isim ve soyisim şeklinde msn adresi nasıl alınır?Resimli anlatım

isim ve soyisim şeklinde msn adresi nasıl alınır?Resimli anlatım

msn adresi nasıl alınır emesen nasıl alınır burdan
  5. isim@soyisim ile email adresi alma

[email protected] ile email adresi alma

[email protected] ile email bulma alma sorgulama nasıl yapılıyor ? Arkadaşlarım bu konuda msn adresinde alınan [email protected] ya da [email protected] şeklinde alınacak dandik mail hesaplarından bahsetmiyorum. Sizlere bahsedeceğim şekil bir domain reglemek yani domaini adınıza kaydettirmek ve sonra bunu mail olarak ya da msn olarak kullanma şeklinde dir bilginiz olsun. Türkiye'de domain satan...

Sayfayı Paylaş