gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Işın Karaca - Arabesque (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ışın karaca arabesque Güçlü sesi ve yorumuyla birçok hayranı ve dinleyicisi olan Işın Karaca'dan yepyeni albüm piyasaya çıktı Albümün ismi"Arabesque" Albüm tanıtına geçiyorum bakalım Işın yeni albümünde hangi parçalara yer vermiş
    Dert Bende Derman Sende
    Söz & Müzik: Vedat Yıldırım Bora
    Tanrım Beni Baştan Yarat
    Söz: Ali Tekintüre Müzik: Muzaffer Özpınar
    Mavi Mavi
    Söz: Yılmaz Tatlıses, Burhan Bayar Müzik: Burhan Bayar
    Ben Sevdalı, Sen Belalı
    Söz & Müzik: Selami Şahin Feat: Hüsnü Şenlendirici
    Dilektaşı
    Söz: Ai Tekintüre, Mesut Poyraz Müzik: Gülden Karaböcek
    Hor Görme Garibi
    Söz & Müzik: Orhan Gencebay
    Diyemedim
    Söz & Müzik: Cengiz Tekin
    Kim Bilir
    Söz: Mehmet Duyar Müzik: Cengiz Özşeker
    Yalan
    Söz & Müzik: Selami Şahin
    Ne Duamsın, Ne De Bedduam
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Selami Şahin

Işın Karaca - Arabesque (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işın Karaca - Uyanış 2009

Işın Karaca - Uyanış 2009

ışın karaca marş Türkiye'nin en güçlü kadın vokallerinden Işın Karaca üç yıl aradan sonra yayınladığı dördüncü solo albümü "Uyanış" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Müzik direktörlüğünü Akın Büyükkaraca ve Erdem Yörük'ün üstlendiği albümde rock'tan funk'a, hip-hop'tan tangoya kadar uzanan 10 şarkı yer alıyor. 80'li yıllarda Ajda Pekkan'ın seslendirdiği "Bambaşka...
  2. Hamile Işın Karaca Evlendi

Hamile Işın Karaca Evlendi

ışın karaca kiminle evlendi ışın karaca kimle evlendi kiminle evli kimden hamile kimle evli ışın karaca, evlilik haberleri, kiminle evlendi, hamile ışın karaca hakkında detaylı bilgi alalım. Hamile olan ışın karaca bu kes gelin oldu ve evlendi melekler. Sade bir nikah töreni olduğu gözlerden kaçmamaış. Mutluluklar diliyoruz :) Işın Karaca ve yönetmen sevgilisi Sedat Doğan, dün...
  3. Işın Karaca evlendi

Işın Karaca evlendi

ışın karaca nın eşi ışın karacanın kocası karaca ve eşi kocası düğün ışın karaca, sedat doğan, evlendi, düğünü, balayı, kocası, eşi, nikah resimleri, düğün resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Işın Karaca önceki gün nikah masasına oturdu Melek'ler. Biz de bir yastıkta kocamasını diliyor ve o haberi sizlere sunuyoruz :) Işın Karaca ile fotoğraf sanatçısı Sedat Doğan, önceki gün Beyoğlu...
  4. Işın Karaca Babasını Kaybetti

Işın Karaca Babasını Kaybetti

ışın karaca ışın karaca baba ışın karaca babası ışın karaca haberleri 2011 babası öldü ile ilgili bilgiler burada melekler. Işın Karaca bildiğiniz üzere bu yaz Haziran başında yönetmen Sedat Doğan ile evlenmişti melekler. Bu evlilikten bir de kızı olan Işın Karaca uzun süredir babasıyla dargındı. Hatta babası bir evlendirme programına bile çıkmıştı. Bugün basında çıkan haberlerden öğrendiğimiz...
  5. Işın Karaca Hastaneye Kaldırıldı!

Işın Karaca Hastaneye Kaldırıldı!

ışın karaca ışın karaca haberleri Sevgili melekler, pop şarkıcısı Işın Karaca hastaneye kaldırıldı. Şiddetli sancı şikayetiyle kaldırıldığı Özel Balat Hastanesinde safra kesesinden ameliyata alınan Işın Karaca'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi..

Sayfayı Paylaş