gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Işın Karaca Boşanmak İçin Dava Açtı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ışın karaca, ışın karaca haberleri, ışın karaca sedat doğan
    Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde eşi Sedat Doğan'la daha önce boşanma kapısından dönen şarkıcı Işın Karaca, bu kez yollarını ayırmak üzere harekete geçti. Kızı Sasha Mia'nın babası olan Doğan'dan ayrılmak için dava açan Karaca, bu işin sessizce hallolmasını istediğini belirtti. İşte detaylar...

isin-karaca.jpg

Işın Karaca Boşanmak İçin Dava Açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işın Karaca - Arabesque (2010)

Işın Karaca - Arabesque (2010)

ışın karaca arabesque Güçlü sesi ve yorumuyla birçok hayranı ve dinleyicisi olan Işın Karaca'dan yepyeni albüm piyasaya çıktı Albümün ismi"Arabesque" Albüm tanıtına geçiyorum bakalım Işın yeni albümünde hangi parçalara yer vermiş Dert Bende Derman Sende Söz & Müzik: Vedat Yıldırım Bora Tanrım Beni Baştan Yarat Söz: Ali Tekintüre Müzik: Muzaffer Özpınar Mavi Mavi Söz: Yılmaz...
  2. Işın Karaca Evleniyor

Işın Karaca Evleniyor

ışın karaca eşi ışın karaca nın eşi evlendi karacanın kocası kocası ışın karaca nın sevgilisi, ışın karaca nın eşi Işın Karaca, evlendi, evleniyor derken şimdi nikah tarihlerini biraz öne çekmişler. Sebep ise Işın'ın 2,5 aylık hamile olması :D:D Bu arada birazdan resim ekleyeceğimde görünce bende bi acayip oldum. Yahu Işın, Eşin tam bi kıl yumağı çıkmış ya :D:D Ne o böyle taa 1960 ların...
  3. Işın Karaca konseri

Işın Karaca konseri

Işın Karaca, konseri, nerededir, bilet fiyatları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım. Işın Karaca'nın bazı müziklerini severim. Gidenler için iyi melekler :) sesi ve yorumuyla Işın Karaca, “Arabesque” albümünün 2. serisi “ Arabesque – 2 : Geçmiş bize yakışıyor” dan parçaların yanı sıra eski parçalarını da seslendireceği konseriyle Jolly Joker Balans sahnesinde. 13...
  4. Işın Karaca Babasını Kaybetti

Işın Karaca Babasını Kaybetti

ışın karaca ışın karaca baba ışın karaca babası ışın karaca haberleri 2011 babası öldü ile ilgili bilgiler burada melekler. Işın Karaca bildiğiniz üzere bu yaz Haziran başında yönetmen Sedat Doğan ile evlenmişti melekler. Bu evlilikten bir de kızı olan Işın Karaca uzun süredir babasıyla dargındı. Hatta babası bir evlendirme programına bile çıkmıştı. Bugün basında çıkan haberlerden öğrendiğimiz...
  5. Işın Karaca Boşanıyor!

Işın Karaca Boşanıyor!

ışın karaca ışın karaca haberleri Sevgili melekler, geçen yıl eşine boşanma davası açan ancak daha sonra vazgeçen Işın Karaca, tekrar boşanma davası açtı. 10 ay aradan sonra ikinci kez boşanmanın eşiğine olan çiftin Mia adında bir de kızları bulunuyor. Geçen yıl, eşinin kendisini bir hostesle aldattığını öne sürerek dava açan şarkıcı, Sedat Doğan’ı mahkemede “Ben karımı çok seviyorum,...

Sayfayı Paylaş