gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Işın Karaca yeniden hamile ve yeni albümüyle geliyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ışın karaca hamile isin karaca hamile ışın karaca, hamile, ikinci hamileliği, yeni albümü, 2011 albümü, arabesk albümü, şarkıları, haberleri burada arkadaşlar

Işın Karaca'dan, ikinci haberleri sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'lerim:) İkinci kez hamile olan ve ikinci Arabesk albümünü çıkartmaya hazırlanan Işın Karaca'ya başarılar diliyoruz, haberin detaylarını derhal aktarıyoruz:)

Işın Karaca, “Arabesque: Geçmiş, Geçmemiş Hiç”in ardından “Arabesque II: Geçmiş Bize Yakışıyor” albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı.

İkinci çocuğuna hamile olan ünlü şarkıcıyla hem yeni albümünü hem de bebek heyecanını konuştuk.

“Arabesque: Geçmiş, Geçmemiş Hiç”ten sonra ikinci arabesk albümünüzü çıkardınız. Bu tarzda iddialısınız diyebilir miyiz?

- Hiç iddialı değilim. Birinci albümü yaparken de iddialı değildim, ikincisinde de hiçbir iddiam yok. Ben sadece bir yolculuk anlatıyorum. Arabesk, derin bir derya ve bundan faydalanmak çok kolay.

Sizin adınıza kolay sanırım, çünkü herkesin yorumlayabileceği şarkılar değil bunlar...

- Benim için şöyle kolay; ben çemberin dışından da bakabiliyorum. Arabeski hiç bilmiyordum ama bu projeyi yaptım.

Hiç bilmezken nasıl karar verdiniz bu projeyi yapmaya peki?

- Kardeşim, “Popüler müzik başka bir yere gidiyor abla. Senin kendi içinde sınırların var, o sınırları aşalım” diyordu. Bir gün komşusunun “Mavi Mavi” şarkısını dinlediğini duymuş, “Biz arabesk müzik yapmalıyız” diye geldi.

Arabesk albümleriniz nedeniyle eleştiri de alıyorsunuz...

- “Sırtını arabeske dayadı, yürüyüp gidiyor” diyenler var. Onlara da göğsümü kabartarak şunu söyleyebilirim: İnsanların bu kadar tutan projeleri varsa, mantıken ikincisini yaparlar.

SİNİRLENDİRİRLERSE 8. ALBÜMÜ DE YAPARIM

“Arabesque: Geçmiş, Geçmemiş Hiç”i yaparken, ikincisini de çıkarmayı planlıyor muydunuz?

- Tabii. “İkinciyi yapacağım” diye gezmedim ortalıkta ama bu şarkıların yetmeyeceğini biliyordum.

İki albüm arasında nasıl bir fark oldu?

- İlki daha amatörceydi, şimdi proje oturdu. Çünkü aradan zaman geçti. Biz bu ezgilerle seviştik, öpüştük, sözlerin değerini anladık. Üçüncüyü de yapar mıyım? Hiç belli olmaz. Beni sinirlendirirlerse, sekize kadar giderim! (Gülüyor)

Sizin şarkılarınızı da özleyen bir kitle var. Onlar için bir şey yapmayacak mısınız?

- Tabii ki yeni albümler yapacağım. Şu an kadın olarak hayatımın en büyük yenilenme noktasındayım. Hormonal ve duygusal açıdan yenilenme sürecindeyim. Her kadının hamilelikte yaşadıklarını ben de yaşıyorum. Yeni bir kadınla tanışıyorum, bu yüzden yeni şarkılar da çıkıyor. O kadının şarkılarını söyleyeceğim önümüzdeki sene.

Pop müziğe geri döneceksiniz o zaman?

- Popüler müzik adına bir iş olmayacak, çünkü ben hiç popüler kültüre hitap eden bir şarkıcı olmadım. Ben sahneye çok çıkan, ekstralarda aranan, özel gecelerde sahne alan bir sanatçı oldum. Bu albümü de popüler kültür için yapmadım. Bu albüm iki seksen yatabilirdi. Tasarlanmış “panpiş” projesi değildi arabesk projesi. Artık sektör öyle bir hale geldi ki, 1,5 sene albüm çıkarmazsanız yok olup gidiyorsunuz. Ben hiç basit, gündelik, tüketilen sözler söylemedim. 2003 senesinde yaptığımız “Yetinmeyi Bilir misin?” bugün hâlâ müzik kanallarında günde en az beş kere dönüyor. Demek ki ölümsüz sözler kullanmayı tercih etmişim...

ARABESKTE PROFESYONELİM

Albümde yer alan 11 şarkıyı nasıl seçtiniz?

- Hiçbir şarkıyı “Bu şarkı tutar” diye söyleyemem ben. Hissetmiyorsam söylemem imkânsız. Bu şarkıların hepsi ilk albümün listesinde de vardı. Bu sefer biraz daha yüreğime hitap eden şarkılar söyledim.

İlk albümden artanlar mı yani?

- Hayır, bunlar benim “Keşke birinciye de koyabilseydim” dediğim şarkılar.

“Bu projeye başlarken çekindim ve zorlandım” demişsiniz. Mütevazılıktan mı söylediniz bunu?

- Yok, mütevazılıktan değil, tabii ki çekindim. Sonuçta hiç bilmediğiniz bir işe giriyorsunuz. Büyük şarkıları taşımak zordur. Çok kaygılarım oldu. Kötü eleştirilmekten korktum. “Proje güzel yapılmış ama ben beğenmedim” demiyor insanlar, bizde genelde yerden yere vurma çabaları oluyor. Ama şimdi arabeskte profesyonelim şekerim. (Gülüyor)

Şimdi gelen eleştirilerden memnun musunuz peki?

- Eleştirilmek bana yarıyor, çünkü insanlar çok merak ediyorlar. Bu iyi bir iş, kötü bir iş değil. Müzik adına yapılmış bir iş.

SEDAT, HEYECANINI GÖSTERMEMEYE ÇALIŞIYOR

Hamilelik sürecinde sahne almanızın nedeni unutulmak istememeniz mi?

- Yok. Ben şarkı söylemezsem ölürüm.

Doğumdan sonra zorunlu bir ara vereceksiniz ama değil mi? Bu süre de sizin için zor geçecek o zaman...

- Öyle bir ara vermeyeceğim. Muhakkak birkaç hafta beklerim ama çocuk yaptım diye oturmam. Benim oğlum da öyle büyüdü, kızım da öyle büyüyecek. Sınırlarımı zorlamayı seviyorum, durmam gereken zamanı da biliyorum.

Spor yapıyor musunuz ya da özel bir diyet programı uyguluyor musunuz bu süreçte?

- Çok sağlıklı besleniyorum, haftada iki-üç gün yüzüyorum, mütemadiyen yürüyorum. Asla evin içinde oturmuyorum. Kalkıp işimi yapıyorum, yemek pişiriyorum. Tabii bunları kendimi yormadan yapıyorum.

Sedat Bey (Doğan) de babalık heyecanı yaşıyordur mutlaka...

- Sedat, inanılmaz heyecanlı ama heyecanını göstermemeye çalışıyor.

Sahnede rahatsız oluyor musunuz hiç, tekmelemiyor mu bebek?

- Sahnede çok eğleniyoruz kızımla. O benim heyecanımı ve mutluluğumu hissediyor. Sahneye çıkmadan önce bir deliriyor, sahnedeyken sakin duruyor.

İsmi belli mi?

- Belli ama değil... Biz onun melek olduğuna inandığımız için ilk meleklerin isimleri arasında araştırmamız devam ediyor...

SABAH ALBÜM ÇIKTI ÖĞLEN KORSANI

Geçen hafta cuma sabahı albüm çıktı, öğlen Kadıköy’de yerlerde korsanları satılmaya başlamıştı. Benim canım yanmasın da ne yapsın? Bir de yerlerde satılıyoruz! Amerika’daki gibi iki kere 100 bin dolarlık ceza verseler, bir daha kimse korsan yapamaz aslında.

ADAMI BİR SÜRÜNDÜREYİM İSTİYORUM AMA OLMUYOR

Aş eriyor musunuz?

- Hayır. Sinir oluyorum hatta bu duruma, aş ermeyi çok istiyorum. Adamı bir süründüreyim akşam diyorum ama olmuyor. Geçen akşam “Ne olur bir şeye aş er artık” dedi. Ben de “Tamam karpuz istiyorum” dedim, dolaptan kesip getirdi.

Işın Karaca yeniden hamile ve yeni albümüyle geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işın Karaca konseri

Işın Karaca konseri

Işın Karaca, konseri, nerededir, bilet fiyatları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım. Işın Karaca'nın bazı müziklerini severim. Gidenler için iyi melekler :) sesi ve yorumuyla Işın Karaca, “Arabesque” albümünün 2. serisi “ Arabesque – 2 : Geçmiş bize yakışıyor” dan parçaların yanı sıra eski parçalarını da seslendireceği konseriyle Jolly Joker Balans sahnesinde. 13...
  2. Hamile Işın Karaca Evlendi

Hamile Işın Karaca Evlendi

ışın karaca kiminle evlendi ışın karaca kimle evlendi kiminle evli kimden hamile kimle evli ışın karaca, evlilik haberleri, kiminle evlendi, hamile ışın karaca hakkında detaylı bilgi alalım. Hamile olan ışın karaca bu kes gelin oldu ve evlendi melekler. Sade bir nikah töreni olduğu gözlerden kaçmamaış. Mutluluklar diliyoruz :) Işın Karaca ve yönetmen sevgilisi Sedat Doğan, dün...
  3. Işın Karaca Babasını Kaybetti

Işın Karaca Babasını Kaybetti

ışın karaca ışın karaca baba ışın karaca babası ışın karaca haberleri 2011 babası öldü ile ilgili bilgiler burada melekler. Işın Karaca bildiğiniz üzere bu yaz Haziran başında yönetmen Sedat Doğan ile evlenmişti melekler. Bu evlilikten bir de kızı olan Işın Karaca uzun süredir babasıyla dargındı. Hatta babası bir evlendirme programına bile çıkmıştı. Bugün basında çıkan haberlerden öğrendiğimiz...
  4. Kuşum Aydın Yeni Albümüyle Geliyor !

Kuşum Aydın Yeni Albümüyle Geliyor !

Bu konu; kuşum aydın yeni albümüyle gelioyr haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonun en sevilen yüzlerinden, bir dönem sabah programıyla fırtına gibi esen Kuşum Aydın yepyeni albümüyle piyasaya hızlı bir dönüş yaptı. 2013 yılının ilk şarkısı olarak kayıtlara geçen "Hahahayt" adlı parçasıyla müziksseverlerin karşısında olan Kuşum Aydın yeni imajıyla da...
  5. Işın Karaca Boşanıyor!

Işın Karaca Boşanıyor!

ışın karaca ışın karaca haberleri Sevgili melekler, geçen yıl eşine boşanma davası açan ancak daha sonra vazgeçen Işın Karaca, tekrar boşanma davası açtı. 10 ay aradan sonra ikinci kez boşanmanın eşiğine olan çiftin Mia adında bir de kızları bulunuyor. Geçen yıl, eşinin kendisini bir hostesle aldattığını öne sürerek dava açan şarkıcı, Sedat Doğan’ı mahkemede “Ben karımı çok seviyorum,...

Sayfayı Paylaş