gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işinin eksik kalması

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir kimsenin rüyada isinin noksan kalmasi, issiz kalmasina isaret eder. Memur olan kimseler hakkinda bu rüya islerinin bitmemesine ve ümid ettikleri seylerden Umitlerinin kesilmesine isaret eder. Rüyada isin tamamlanmasi hayata isaret eder. Hayirli bir is yaptigini gören kimse, çocugu olmasini ister ve bu çocuk da olur. Bu rüya zengin ve kudretli kimseler hakkinda hayra delildir

işinin eksik kalması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürtaj sonrası parça kalması.

kürtaj sonrası parça kalması.

rahimde parça kalması kürtajdan sonra kanama kürtajdan sonra parça kalması kürtaj sonrası kanama kürtaj sonrası Kürtaj sonrası "parça kalması" nedir? Yasal gebelik tahliyesi sınırları içerisinde (
  2. iş dünyasında kadının eksik yanları

iş dünyasında kadının eksik yanları

Araştırmalar,kadın yöneticilerin görüşmelerde daha fazla hata yaptığını gösteriyormuş...Kadın yöneticilerin sorunu hayır demekte zorlanmakmış.Cesaretli kadın birçok sorunu çözebilirmiş...Bakalım biz kadınların yaptığı dört büyük hata neymiş...:).. Kadın ve erkeklerin davranış biçimleri gün geçtikçe birbirine benziyor. Özellikle iş dünyasındaki kadın yöneticiler, ayakta kalabilmek için erkek...
  3. Hayatta kalması mucize

Hayatta kalması mucize

ABD'de Irene Vilar adlı 40 yaşındaki kadın, 'İmkânsız Annelik: Kürtaj Bağımlısının Tanıklığı' adlı kitabında, 16 yaşından 33 yaşına varıncaya kadar 15 kez kürtaj yaptırdığını açıkladı. Evlilik hayatında neredeyse her yıl hamile kalan kadın, bu kürtajların korku veya fakirlikten değil, kendisini kontrol etmek isteyen kocasına bir isyan olarak gerçekleştirdiğini belirtti. İki kızı olan Vilar,...
  4. İş dünyasında Kadınların Eksik yanları

İş dünyasında Kadınların Eksik yanları

Sevgili çalışan meleklerim;yapılan araştırmalar da, kadın yöneticilerin yani iş kadınlarının görüşmelerde daha fazla hata yaptığını ortaya çıkarmışlar. Oysa 'hayır' demek ve cesaretli olmak birçok sorunu çözüyormuş. Şimdi siz diyeceksiniz ki nasıl?İşte aynen şöyle.!! İş dünyasında Kadınların Eksik yanları Kadın ve erkeklerin davranış biçimleri gün geçtikçe birbirine benziyor. Özellikle...
  5. eksiğim...yarımım...

eksiğim...yarımım...

sevdiğim,hayatım ömrüm,birtanem:uhu:.... herşeyim benim.... sen gidelii bugün 2 gün oldu:18::18: ama bana bir asır bir ömür gibi geldii.... içim şimdi eksikk şimdi sol yanım yarım... aslında sen gittin gidelii nefesim bende kalan bir şey olmadı herşey senle beraber gittii... aramızda 7 şehir...7 koca şehirr yanına gelemiyorum ya benim için o koca 7 şehir nefret oluyorr... güzel kokulu yarim...

Sayfayı Paylaş