gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:)

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çatal Bıçak Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı

Bana çok ilginç geldi.Paylaşmak istedim sizinle...Sizde böyle ilginç şeyleri seviyorsanız hemen alın derim misafirleriniz çok şaşıracak bu çatal bıcaklara .... Şimdiden yüz ifadelerini merak ettim ben ....:D:D Burdada yine ilginç bir çatal bıçak sanatı var....

Isırılmış Çatal Bıçak

Isırılmış gümüş çatal bıçak seti, iki dünyevi musibetin göz korkutan gerçekliğini vurgulamak için tasarlandı.

Açlık ve obezite gibi dünyada yaygınlaşan tehlikelerle ilgili bilinci yükseltmek çabasıyla ısırılmış gümüş çatal bıçak setini tasarlayan Mark A. Reigelman, “Her gün dünyada milyonlarca birey açlık çekerken diğer milyonlar da müsrif bir şekilde oburluk ediyor. Bu ‘ısırılmış’ gümüş set, her iki dünyevi musibetin de göz korkutan gerçekliğini vurgulamak için” diyor.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kiz bu ne hahaha Eve gelen misafir benim cocuklar acliktan catal bicak kemirdi sanmazmi hahaha

3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
Isırılmış Çatal Bıçak Tasarımı...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatal-bıçaklar

Çatal-bıçaklar

Bulaşık makinesi çatal, bıçaklarınızı karartıyorsa, bunu önlemenin kolayı var. Bulaşık makinesinin deterjan gözüne ayda bir kere olmak üzere çamaşır suyu koyun. Böylece çatal ve bıçaklarınızın kararmasını engellediğiniz gibi onları parlatmış da olursunuz. Mutfakta kullanılan tahta kaşıklar renklerini çabucak kaybeder, Bunu bir dereceye kadar önlemek istiyorsanız, tahta kaşıkları, duru suda...
  2. İlk kaşık, bıçak ve çatal

İlk kaşık, bıçak ve çatal

çatal bıçak kullanımı video kaşığın icadı çatalın bulunuşu kaşığın bulunuşu çatalın icadı KAŞIK : Paleolitik zamanlardan beri kullanılan kaşıkların atası deniz kabuklarıdır. Kaşığın Latince ve Yunanca’ daki karşılığı “spiral şekilli sümüklüböceği kabuğu” anlamına gelen “cochlea” kelimesinden türetilmiştir. Günümüzdeki formunu ise MS I. Yüzyılda Romalılar vermiştir. BIÇAK : Tarihte kesin...
  3. 2011 Emsan Çatal-Kaşık-Bıçak Setleri

2011 Emsan Çatal-Kaşık-Bıçak Setleri

2011, emsan, çatal kaşık bıçak setleri, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle çeyiz hazırlayan ayrıca çatal-kaşık-bıçakları yenileme zamanı gelmiş melekler için Emsan'ın birbirinden güzel 2011 çatal-kaşık-bıçak setleri modellerini paylaşıyoruz melekler..:) SAHRA TWIST MERİDYEN BAŞAK GOLD HELİN ÇİSEM LİLYUM FREZYA FULYA AMBER MIRAGE...
  4. Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor?...

Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor?...

Kararan Çatal Bıçaklarınız İçin Çatal Bıçaklarınız Kararıyorsa Ne Yapmalısınız Çatal - bıçaklarınız kararıyorsa... Birçok kadını çıldırtan aksiliklerden biri de çatal, kaşık, bıçak takımlarının zamanla kararmasıdır. Ancak bu duruma basit bir yöntemle çözüm bulabilirsiniz.Çatal, bıçak, kaşık ve buna benzer mutfak aletleriniz karardıysa, bulaşık makinenizin deterjan gözüne ayda bir...
  5. Süper Tasarım Spagetti Çatalı

Süper Tasarım Spagetti Çatalı

Spagetti çatalı Farklı çatal modelleri Sevimli mutfak gereçleri arıyorsanız bu spagetti çatalı tam size göre spagetti sevenler bu çatalı kaçırmasın. Kolunu çevirerek spagettiyi kolaylıkla yemek mümkün.

Sayfayı Paylaş