gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ısırır mı ??????

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ısırır mı ??????

:laugh: emegine saglık tatlım:laugh:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ısırır mı ??????

sagol canımm

ısırır mı ?????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivrisinekler neden ısırır?

sivrisinekler neden ısırır?

sivrisinek neden ısırır sivrisinekler neden ısırır sinek oktenol nedir oktenol Beden kokusunda 'karbondioksit ve oktenol' bulunanlar, sivrisineklerin öncelikli hedefi oluyor Bilim adamları, sivrisineklerin beslenmek için neden bazı insanları tercih edip bazılarına dokunmadığını sonunda buldu! ABD'nin Nashville kentindeki Vanderbilt Üniversitesi'nde yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, üç...
  2. ayrıldılar mı ayrılmadılar mı

ayrıldılar mı ayrılmadılar mı

mehmet aslantuğ boşandımı Arzum Onan Mehmet Aşlantuğ çifti ile ilgili çıkan dedikodular çifti delirtti ha ayrıldılar ha ayrılacaklar derken çift aynı filmde rol alarak bu haberlerede cevap vermiş olacaklar...... DEDİKODULARI BOŞA ÇIKARTTILAR! MEHMET ASLANTUĞ-ARZUM ONAN ÇİFTİ AMERİKA YOLCUSU.... Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşandılar, ayrı yaşıyorlar haberlerine inat Amerika'ya gitmek...
  3. Sivrisinekler neden bazılarını ısırır?

Sivrisinekler neden bazılarını ısırır?

erkek sivrisinek ısırır mı Bir bahçede oturup keyif yapacaksınız. Ama ah o sivrisinekler yok mu? Arkadaşınızı ısırmaz da neden sizi ısırır merak edersiniz hep değil mi? İşte cevabı.. Bilim adamları, kimi insanların sivrisineklerce neden daha az ısırıldığını buldular: ''Bu insanların tatlı ter kokuları.'' Bilim adamları, kimilerinin sivrisineklerce ''tercih edilmesinin'',...
  4. çıtçıt mı kaynak mı ?

çıtçıt mı kaynak mı ?

kaynak mı çıtçıt mı çıtçıt kaynak çıt çıt kaynakmı Melişlerim ne yazıkki kuaför kurbanı oldum 7 ay önce..kadına kırık aldırıcam makasla yarım santim kes dedim belimdeki saçı kulağıma çıkarttı.size yemin eerim resmen garez etti...hala içimdeki öfke geçmedi hala sinirliyim...tabiki biraz uzadı uzadı ama ben aşırı uzun seviyorum..tabi hemende upuzun olmaz... karar verdim çıtçıt yada kaynak...
  5. Aşk mı Para mı

Aşk mı Para mı

Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)

Sayfayı Paylaş