gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Isırmaya Doktorlardan İzin Çıktı!

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Isırmaya Doktorlardan İzin Çıktı! [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Pediatri uzmanları, küçük yaştaki çocukların arkadaşlarını ısırmak istemesinin tümüyle normal bir davranış olduğunu belirtti. [/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Merkezi Almanya'nın Münih şehrinde olan Profesyonel Pediatri Uzmanları Derneği, çocukların genelde hayal kırıklığı yaşadığında veya bir şeyler yapmak istediğinde ısırma eğilimi gösterdiğini bildirdi. Uzmanlar, aynı şeyin 3 yaşın üstündeki çocuklar için de geçerli olduğunu ifade etti.[/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Derneğin Sözcüsü Ulrich Fegeler, bununla birlikte ısırma eyleminin çok sık meydana gelmesi veya çok saldırgan bir biçimde gerçekleşmesi durumunda ebeveynlerin bir pediatri hekimine başvurması gerektiğini söyledi.[/FONT]
    [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Uzmanlar, çocukları ısırma eyleminden uzaklaştırmak için kullanılacak en iyi yöntemlerden birinin olumlu teşvik olduğunu belirterek ebeveynlerin, çocuklarını, olumlu bir eylem yaptıklarında övmesi gerektiğini ifade etti.[/FONT]

alıntı

Isırmaya Doktorlardan İzin Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda Isırma...

Çocuklarda Isırma...

çocuklarda isirma çocuklarda ısırma bebek ısırma el oyunları oyunları "Bebeğim bizleri yumuşak bulduğu yerlerimizden ısırmaya başladı İlk başlarda bu iş sevimli geliyordu. Şimdi ise kötü bir alışkanlık sahibi olduğundan korkuyoruz. Ayrıca canımız yanıyor. " Bebeğinizin yeni dişlerini her fırsatta denemesi doğal bir şeydir. Tabii sizin de ısırılmak istememeniz son derece...
  2. iz

iz

İnsan ayağının belirgin izleri, kişinin hayat ve inanışında kendine rehbet ittihaz ettiği kimseye, Hayvan izleri nefsin zararlı istek ve yönlendirmelerine, İz sürmek, öncü bilginlerin ve salih kişilerin yolunu izlemeye, gizli şeylerin meydana çıkmasına ddelalet eder.Rüyada bir izi takip etmek, yeni işlere atılacağınızı işaret eder. Rüyada görülen ayak izleri geçmişte kalan olayların yeniden...
  3. Volkswagen-Porsche evliliğine izin çıktı

Volkswagen-Porsche evliliğine izin çıktı

AB Komisyonu, farklı sınıflarda güçlü Alman otomobil üreticileri Porsche ve Volkswagen'in birleşmelerine onay verdi. AB'den yapılan açıklamada, Avrupa'nun en büyük otomobil üreticisi Volkswagen ve yalnızca spor sınıfında faaliyet gösteren Porche birleşmesinin rekabet açısından ciddi bir sorun yaratmayacağı bildirildi. Piyasa değeri 75 milyar Avro'yu bulan Volkswagen'de yaklaşık yüzde 31...
  4. parmak izinde ALLAH yazısı çıktı!!!

parmak izinde ALLAH yazısı çıktı!!!

ilginç allah yazıları allah yazıları elde yazısı eldeki yazısı evet Allah cc birkez daha varlığını hatırlattı Alınan örnek parmak izi emniyette bulunanları şaşırttı. Şırnak'ta kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izinde 'Allah' yazısı çıktı. Şırnak Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izlerinden Arapça...
  5. Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi fakat ben o heyecanla soramadım bu değer normal mı kaç haftalık hamileyim diye

Sayfayı Paylaş