gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İskelet şeklinde büro koltuğu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ofis mobilyaları Büro koltuk modelleri
    bu fotoğrafı gördüğümde dikkatim iskelet şeklinde müdür koltuğu çekti. Ofis kuralları gereği müdürün farklı sandalyesi olmalı sanırım:) Benim sandalyemin bir bar taburesi olduğu düşünülürse bu koltuk eminim çok konforludur.

İskelet şeklinde büro koltuğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iskelet

iskelet

Kemik.İskelet görmek, her genç için, gizli bir tehlikeye; yaşlı insanlar için, bir tuzağa yorumlanır. Uzun yıllardan beri sona ermeyen bir işi açıklar. Bu ailevi bir sorun da olabilir.Rüyada iskelet görmek, dirilige isarettir. Rüya-sinda bir iskelet ile karsilastigini gören, uzun zamandir haber ala-madigi, hatta öldügüne hükmettigi bir kimsesini yeniden bulur. Yahut hiç aklinda yokken birden...
  2. Büro

Büro

Rüyada herhangi bir büro görmek, maddi kazança işarettir. Büro görmek, maddi kazanca işarettir.Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek, üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir. Rüyada büro görmek dünya ve din islerinde hayra isarettir. Bir büroda oturup isleri yönettigini görmek ibadetinin kabul edildigine; burada memurlarina emirler verdigini...
  3. iskelet gifleri

iskelet gifleri

iskelet gifleri iskelet gifler komik gifleri gifi gif...
  4. iskelet kolbastı

iskelet kolbastı

oh ooh yandan hadi meleklerrr http://video.atv.com.tr/view_video.php?viewkey=f7022c9b194d39b2686b
  5. Yumurta şeklinde koltuğa bayıldım

Yumurta şeklinde koltuğa bayıldım

Yumurta koltuk modeli tasarım koltuklar Farklı bir koltuk arıyorsnız bu yumurta şeklinde koltuklar işinizi görür meleklerim. Değişik bir koltuk modeli olduğundan misafirlerinizi gülümsemesine ve beğenisine yol açacaktır.

Sayfayı Paylaş