gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işkembe

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyasında işkembe gören kişinin arkasından dedikodu yapılıyor demektir. İşkembe yediğinin görülmesi de iş yaşamınızda emeğinizin karşılığı alarak terfii edeceğinize yorumlanır. Sıkıntı, tatsızlık, dedikodu, sağlık sorunları olarak yorumlanır.Rüyada iskembe görmek veya satin almak, isit-tiginiz bir habere önce çok üzüleceginize, fakat sonradan bu habe-rin sisirme ve asli olmayan yalan bir haber olduğunu anlayarak ferahlık hissedeceğine dalalettir

işkembe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işkembe çorbası!

işkembe çorbası!

rüyada paça çorbası içmek 2 koyun işkembesi veya 1 dana işkembesi 14 bardak su 3 adet yumurta 1 adet yumurta 1 baş sarımsak 1 kaşık yağ kırmızıbiber sirke un tuz Yapılışı işkembelerin içini temizledikten sonra bir bıçakla iki yanını iyice kazıyın. Üstündeki siyahlıkları koparıp çıkartın. iki tarafına bol un serpip çamaşır yuğurur gibi ovun. Bir müddet bırakın. iyice yıkayıp üzerine...
  2. İşkembe Modeli...

İşkembe Modeli...

işkembe modeli işkembe örneğinin yapılışı video örneğinin yapılışı yalancı yalancı modeli İşkembe: Örgü boyunca ipliğimiz hep kendimize doğru olacak. Yanlardan 1'er ilmek kenar ilmeğidir ve örneğe dahil edilmeyecektir. Kenar ilmeği al, 1 ilmek ör, 1 ilmek örmeden al ve ipliği kendine doğru şişe dola Kenar ilmeği al, 1 ör, şişe dolanan ipliği örmeden sağ şişe al, yanındaki ilmeği ör, 1 ör,...
  3. işkembe çorbası

işkembe çorbası

hamilelikte işkembe çorbası gebelikte işkembe çorbası hamileyken Rüyada işkembe çorbası içmek, iş yaşamı nedeniyle çok yorgun olduğu anlamına gelir.
  4. işkembe lambaa

işkembe lambaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.

Sayfayı Paylaş