gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba işkura üye oldum ama mail adresimi değiştirmek istiyorum nasıl yapıcam bilginiz varmı bulamadım da ben

işkur mail adresi nasıl değiştirilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Mail Adresleri

Komik Mail Adresleri

komik mail adresleri komik adresler Tarih ögretmeni [email protected] İngilizce Öğretmeni [email protected] Almanca Öğretmeni [email protected] Matematik Öğretmeni [email protected] Geometri Öğretmeni [email protected] Din Kül. ve Ahl.Bil. Öğretmeni [email protected] Beden Öğretmeni [email protected] Cografya Öğretmeni...
  2. mail adresi...

mail adresi...

okudum hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim güzel bir hikaye .. keyifle okumanızı diliyorum... Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: " - İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim." Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin...
  3. Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

bebek bezi nasıl değiştirilir bebek bezi nasıl bağlanır Bebek bezi değiştirmekte ne var ki diye düşünmeyin melekler :) Acemi anneler için oldukça faydalı olacağına inandığımız bu konuyu açmak gereğini duyduk. Yaptıkça alışacağınız bebek bezi değiştirme için buyrun makalemize.. :) Bebek Bezi Hangi Sıklıklarla Değiştirilmeli Bebeğinizin bezini düzenli olarak değiştirmeniz önemlidir. Bebeğin...
  4. Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ?

Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ?

facebook iletişim mail adresleri facebooka mail atma Son günlerde özellikle ilk facebook'a kayıt olurken verilen isimlerden dolayı bir çok kişinin facebook hesabı dondurulmuş durumda. Özellikle facebook hesabınızda sorun var ise veya dondurulma durumu söz konusu ise, ister istemez haklı gerekçelerinizle birlikte şikayetlerinizi FAcebooka iletmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için öncelikle...
  5. facebookta nasıl isim değiştirilir

facebookta nasıl isim değiştirilir

face ismimi değiştirmek istiyorum ve bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum, bilen var mı facede isim nasıl değiştirilir ?

Sayfayı Paylaş