gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşkura kayıt formu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

işkura kayıt ol işkur kaydı işkur kaydı için gerekli evraklar

Az önce bir misafirimiz, İşkur'a kayıt omlak istediğini ama bunu nasıl yapacaağını sormuş. Bizde sitemizde daha önce paylaştığımız İşkura kayıt olmak için gerekli bilgileri http://www.meleklermekani.com/yeni-ssk-yasalari/174671-iskura-nasil-kayit-olunur-buyrun.html bu yazımızda aktarmıştık. Şimdi ise İşkur kayıdı için Türkiye İş Kurumu - Ana Sayfa sitesinden gerekli kesin bilgileri edinebilirsiniz diyoruz. İlgili arkadaşlar Türkiye İş Kurumu - Ana Sayfa sitesinden istedikleri bilgiye ulaşabilir kayıt olabilir.

İşkura kayıt formu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıt

Hafıza (bkz.) proçesinin başlangıç safhası için kullanılan bir terimdir. Hatırlanacak şeylere önce algı alanı içinde selektif dikkat (bkz.) uygulanması gereklidir. Modern araştırmalara göre, bunlardan bazıları uzun süreli hafızaya aktarılmadan önce, başlangıçta kısa süreli bir depo sistemine geçmektedir. Hafıza testleri de bu kısa süreli yahut yakın hafızayla ilgilidir. Bkz. Akıl durumunun...
  2. Ünlülerin formu

Ünlülerin formu

normal doğum yapan ünlüler pınar altuğ kaç kilo unlulerin kilolari tüp bebek yaptıran ünlüler nurgül yeşilçay kaç kilo vucütl standartlarını korumak zorunda olan ünlü annelerimiz zayıflamak adına neler yapmış tiyolar burada....... DOĞUM SONRASI NASIL FORMA GİRDİLER? ANNE OLMAK HER KADININ HAYALİ OLSA DA, HAMİLELİK SÜRECİNDE ALINACAK KİLOLAR DA KADINLARIN KORKULU RÜYASI. BİR DE ANNELER,...
  3. kayıt sorunu

kayıt sorunu

Ben kayıt oldum ama bir türlü kul. adı ve şifremle giriş yapamıyorum, kayıt olun yazıyor. Tekrar kayıt olmaya çalışıncada bu isimli üye vardır yazıyor, o üyede benim çünkü ilk kayıtta o hatayı vermedi, ne yapmalıyım acaba?
  4. 4 aydır evraklarımı işkura verdim

4 aydır evraklarımı işkura verdim

4 aydır evraklarımı işkura verdim ama hala bi cevap gelmedi
  5. işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

merhaba işkura üye oldum ama mail adresimi değiştirmek istiyorum nasıl yapıcam bilginiz varmı bulamadım da ben

Sayfayı Paylaş