gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Islah Eyle İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Ahlâksızlık yolsuzluk beyhude yemin billâh Bereket nasıl olsun söylenmezse Bismillâh Hani nerde Hak hukuk al takaaai ver külâh
    İnsanlık unutulmuş para en büyük silah
    Saygı sevgi yok olmuş bu ne haldir vahvahvah
    Lâ ilâhe illallah Rabbim sen eyle ıslah
    İyi niyet yardımlaşma saygı sevgi hoşgörü
    Muhammedi örnek al Allah yolunda yürü
    İnsanlığın gereği insanlığın usulü
    Tek bir örneğin vardır O Rabbinin Resulü
    Nasihat kâr etmiyor bu ne haldir vahvahvah
    Lâ ilâhe illallah Rabbim sen eyle Islah
    Tembellik hakim olmuş nasıl neyin husul'ü
    İnsan boş hayallerle sağlayamaz vusulü
    Refah kulun hüzünlü temizlik unutulmuş
    Bırak abdest almayı unutmuşlar gusül�ü
    Yanlışlara eyvallah bu ne haldir vahvahvah
    Lâ ilâhe illallah Rabbim sen eyle ıslah

Islah Eyle İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Yer yüzünde gök yüzünde İsmin yazar her neslede Şu kalbimin sesi bile Tıktık atar Allah diye AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Kırlarda papatya gül var Arılar kokluyor ne var Petekler bal ile doldu İçinde bin bir şifa var AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Gözlerim seni arıyor İçim durmadan kanıyor Bak kulun durmaz ağlıyor Sana kulluk etmek için AllahAllah AllahAllah Bize...
  2. Annem Hakkini Helal Eyle İlahisi

Annem Hakkini Helal Eyle İlahisi

annem hakkını helal et ilahisi annem hakkın helal eyle ilahisi sözleri hakkını et anne hakkin eyle sözleri annem hakkın çoktur bana canım kurban olsun sana annem hakkın çoktur bana canım kurban olsun sana gül yüzüne doyamadım canım annem güzel annem helay eyle helal eyle annem hakkın helal eyle helal eyle helal eyle annem hakkın helal eyle....
  3. ıslah eyle ilahisi

ıslah eyle ilahisi

Ahlâksızlık yolsuzluk beyhude yemin billâh Bereket nasıl olsun söylenmezse Bismillâh Hani nerde Hak hukuk al takaaai ver külâh İnsanlık unutulmuş para en büyük silah Saygı sevgi yok olmuş bu ne haldir vahvahvah Lâ ilâhe illallah Rabbim sen eyle ıslah İyi niyet yardımlaşma saygı sevgi hoşgörü Muhammedi örnek al Allah yolunda yürü İnsanlığın gereği insanlığın usulü Tek bir örneğin...
  4. Allah böyle anneleri ıslah etsin

Allah böyle anneleri ıslah etsin

Hamileyken uyuşturucu kullanan anne demiycem katilinin bebeği.Bunun vebalini nası ödycek bu katil.Allahım ıslah etsin böylelerini. (Canım görüntünün bana göre dehşet verici olduğundan dolayı resmi kaldırmak zorunda kaldım eminim ki resmi görenlerde benimle aynı fikirde olacaklardı.Forum kurallarına görede bu tür resimleri paylaşmamız sakıncalıdır) *MaWi
  5. Allah ıslah etsin demek günahmıdır?

Allah ıslah etsin demek günahmıdır?

Yanlıştır. Islah etmek, düzeltmek demektir. İlla azapla düzeltilir diye bir şey yok. Peygamber efendimiz, (Ya Rabbi, ıslah et!) diye dua ederdi. Birkaç hadis-i şerif meali şöyledir: (Allah’ım, aramızı ıslah eyle!) [Taberani, Hâkim] (Ya Rabbi, hükümdarı ve mahiyetindekileri ıslah eyle.) [İ. Münavi, İ. Gazali] (Allah’tan korkun Aranızı ıslah edin! Çünkü kıyamette Allahü teâlâ müminlerin...

Sayfayı Paylaş