gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Islak Camın Ardı...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Yağmur altında yürümeyi sevenler... Yağmur yağdığında sıcak çayını,kahvesini,çorbasını alıp pencerenin ardında yağmurdan kaçışan insanları,elele yürüyen aşıkları izleyenler.. Kısacası yağmuru sevenler.. Bu resimler tam size göre...

Islak Camın Ardı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Islak Islak

Islak Islak

Islak Islak Cem Karaca Gecenin nemini düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan tarlaları Yağmurlar ekerim göğün göğsüne Güneşte demlerim senin çayını Yüreğimden süzer öyle veririm Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım Ben feleğin tekerine çomak sokarım Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  2. camdaki arı oyunu

camdaki arı oyunu

camda kocaman bir arı arı parmak oyunu ile ilgili parmak oyunu arılarla ilgili ile oyunları camda kocaman bir arı halka halka siyah sarı kamburunu çıkararak tamburu çalarak aman yavrum arı sokar iğnesinden zehir akar ne oldu yavrum arı soktu yaramazın hali budur al dersini otur (haereketler sözlere göre yapılır)
  3. camdan arı kovanı nasıl yapılır?

camdan arı kovanı nasıl yapılır?

arı bakımı nasıl yapılır arı kovanı nasıl yapılır kovanı fiyatları kovan fiyatları arılı kovan
  4. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...

Sayfayı Paylaş