gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Islak Islak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Islak Islak Cem Karaca

Gecenin nemini düşmüş gözlerine
    Ne olur ıslak ıslak bakma öyle
    Saçını dök sineme derdini söyle
    Ne olur ıslak ıslak bakma öyle

Sürerim buluttan tarlaları
    Yağmurlar ekerim göğün göğsüne
    Güneşte demlerim senin çayını
    Yüreğimden süzer öyle veririm
    Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım
    Ben feleğin tekerine çomak sokarım
    Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle

Islak Islak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ıslak kurabiye

ıslak kurabiye

gebelik ıslak kurabiye Malzemeler 1 paket margarin, 2yumurta, 2çay bar.toz şeker, 1çay bar. sıvı yağ, 2çorba kaşığı kakao, alabildiği kadar un kabartma tozu, vanilya ıslatmak için:1,5 su bar. toz şeker, 2 su bar. su, şeker suda sadece eritilir kaynatılmaz Yapilisi margarin ve toz şeker karıştırılır sıvı yağ yumurta eklenir malzemeler iyice kek gibi çırparak karıştırılır un kabartma...
  2. Cem Karaca - Islak Islak

Cem Karaca - Islak Islak

gecenin nemi mı düşmüş gözlerine ne olur ıslak ıslak bakma öyle saçını dok sineme derdini söyle yeter ki ıslak ıslak bakma öyle sürerim buluttan tarlaları yağmurlar ekerim göğün göğsüne güneşte demlerim senin çayını yüreğimden suzer öyle veririm ben feleğin şu çarkına çomak sokarım ben feleğin tekerine çomak sokarım yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  3. IsLak GüL

IsLak GüL

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş