gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Islak Keçeleme Yöntemi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Islak Keçeleme Yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Islak Islak

Islak Islak

Islak Islak Cem Karaca Gecenin nemini düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan tarlaları Yağmurlar ekerim göğün göğsüne Güneşte demlerim senin çayını Yüreğimden süzer öyle veririm Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım Ben feleğin tekerine çomak sokarım Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  2. Cem Karaca - Islak Islak

Cem Karaca - Islak Islak

gecenin nemi mı düşmüş gözlerine ne olur ıslak ıslak bakma öyle saçını dok sineme derdini söyle yeter ki ıslak ıslak bakma öyle sürerim buluttan tarlaları yağmurlar ekerim göğün göğsüne güneşte demlerim senin çayını yüreğimden suzer öyle veririm ben feleğin şu çarkına çomak sokarım ben feleğin tekerine çomak sokarım yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  3. ıslak keçeleme yöntemi örgü teknikleri

ıslak keçeleme yöntemi örgü teknikleri

örgü teknikleri selanik örgüsü keçe teknikleri yün örgü ıslak keçe yapımı 1. İlk önce yün lifleri hepsi aynı yöne bakacak şekilde bambu servisin ya da havalı naylonun üzerine sık aralıklarla yerleştirilir. Lifler alt alta dizilirken sıraların arasında boşluk kalmamasına özen gösterilir 2. Daha sonra üzerine sıcak sabunlu su gezdirlir ve servisin/naylonun bir ucundan kaldırılarak yün içinde...
  4. ıslak kek

ıslak kek

Malzemeler 4 adet yumurta 2 su bardağı toz şeker 1 su bardağı sıvı yağ 2 su bardağı süt 3 yemek kaşığı kakao Aldığı kadar un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya Ekstra Sos İçin 1,5 su bardağı toz şeker 1,5 su bardağı süt 1/2 su bardağı sıvı yağ 2 yemek kaşığı kakao Yapılışı Öncelikle yumurta ve şekeri iyice çırpın. Sonra sıvı yağı, sütü, kakaoyu ve diğer malzemeleri karıştırın. Kek...

Sayfayı Paylaş