gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Islak pamukla tok kalıyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çılgın Dersane filminde oynayan manken Simge Tertemiz önceki gün katıldığı bir televizyon programında şaşırtıcı bir iddiada bulundu. Tertemiz, podyum dünyasındaki bazı isimlerin zayıflamak uğruna son derece bilinçsiz davrandıklarını söyledi. Tertemiz, “Bazı mankenler sıfır beden olmak için ölümü bile göze alıyorlar" dedi. ONLARI UYARDIM
    Tertemiz, bazı manken arkadaşlarının aşırı zayıf görünmek uğruna suya batırılmış pamuk yuttuklarını iddia ederek şunları söyledi: “Bir gün boyunca sadece küçük bir sandviçle ya da salatayla idare edenler var. Bunlar artık normal sayılıyor. Ama benim asıl şaşırdığım ıslak pamuk yutanlar. Islak pamuk güya midede balon gibi şişip onları tok tutuyormuş. Kuliste gözlerimle defalarca gördüm. Meslektaşlarımı uyardım ama beni dinlemediler. Kilo yapmasın diye yediklerini çıkartanlar normal sayılıyor artık. Ben böyle şeylerden uzak duruyorum. Her koyun kendi bacağından asılır. Ancak o arkadaşlarım için çok üzülüyorum" dedi.

ÇOK TEHLİKELİ
    Acıbadem Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü'nden Prof. Dr. Koptagel İlgün ıslak pamuk yutmanın son derece sağlıksız olduğunu söyledi. İlgün, “Her şeyden önce mideye yabancı bir madde veriyorsunuz. Sağlıklı olmakla bunun izah edilecek bir yönü yok. Gıdalara karşı tiksinme duygusu başlar. ‘Pamuk tok tutar’ diye bir şey söz konusu bile değil. Kesinlikle yapılmamalıdır” dedi.

Islak pamukla tok kalıyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Islak Islak

Islak Islak

Islak Islak Cem Karaca Gecenin nemini düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan tarlaları Yağmurlar ekerim göğün göğsüne Güneşte demlerim senin çayını Yüreğimden süzer öyle veririm Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım Ben feleğin tekerine çomak sokarım Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  2. Pamuk

Pamuk

Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere; Pamuk ağacı mütevazi insana, Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek sahut saklamak aile fertleri için para biriktirmeye, Yastıık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; Pamuk atmak - pamuğu...
  3. Toka

Toka

Bekarlar için evlilik veya nişandır. Evliler için anlaşmadır.
  4. Cem Karaca - Islak Islak

Cem Karaca - Islak Islak

gecenin nemi mı düşmüş gözlerine ne olur ıslak ıslak bakma öyle saçını dok sineme derdini söyle yeter ki ıslak ıslak bakma öyle sürerim buluttan tarlaları yağmurlar ekerim göğün göğsüne güneşte demlerim senin çayını yüreğimden suzer öyle veririm ben feleğin şu çarkına çomak sokarım ben feleğin tekerine çomak sokarım yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  5. Babalar da "Hamile" Kalıyor !

Babalar da "Hamile" Kalıyor !

hamile yapma oyunları hamile yapma oyunu Aaaa ne güzel dediğinizi duyar gibiyim hanımlar.Ama yorum yapmadan önce bi yazıyı okuyun derim :D Evet, yanlış okumadınız. Erkekler de kadınlar gibi hamile kalabiliyor. Nasıl mı? Çünkü ´hamilelik´ sadece vücut da değil, beyinde de yaşanıyor! Bu nedenle erkekler de eşleri gibi heyecanlanıyor ve endişeleniyorlar. Babanın çocukla ilgili düşünceleri...

Sayfayı Paylaş