gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

İslam'a kin kusan kitap

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

İslam eşittir terör’ propagandası, Amerika’da çıkan bir kitapla yeniden gündemde İran yönetiminin radikal uygulamaları tüm dünyada İslam dini ve Hz. Muhammed'i hedef haline getirmeye başladı. ‘İslam eşittir terör’ propagandası, Amerika’da çıkan bir kitapla yeniden gündeme geldi.
    İslamı siyaset için kullananlar rejimlerini eleştirenlerin saldırılarına karşı da İslam'ı hedef tahtası haline getiriyor. Bunun en çarpıcı örneklerinden biri ise İran rejimi karşıtı Amerikalı yazar Markus Aurelius'un kaleme aldığı baştan aşağı İslam düşmanı propoganda içeren 'Allah İçin Kan Akıtmak: İslam Özgür Dünyayı Nasıl Fethedecek' isimli kitabı.

İslamı karalayarak şeriat rejimini eleştirmeyi amaç edinen Aurelius'un kitabının kapağında ise Amerikan doları üzerine yerleştirilmiş Humeyni fotoğrafı dikkat çekici...

‘İSLAM’IN KENDİSİ FANATİK BİR DİN’

‘Bleeding for Allah: Why Islam will Conquer the Free World. What Americans Need to Know’ isimli kitapta, İslam’ın barış dini olmaktan başka her şey olduğu yazılıyor. ‘Allah İçin Kan Akıtmak: İslam Özgür Dünyayı Nasıl Fethedecek: Amerikalıların Bilmesi Gerekenler’ şeklinde Türkçe’ye çevrilebilecek olan kitapta, ‘teröristlerin’ İslam’ı yanlış yorumlayan fanatikler olduğu belirtilmesine rağmen, İslam’ın kendisinin fanatik bir din olduğu tezi işlenmeye çalışılıyor.

İNCİL İLE KARŞILAŞTIRMA

Kitabın önsözünden itibaren kutsal kitaplar arasında karşılaştırma yapılırken, Kur'an'da 'ceza' ve 'ıstırap' kelimelerin İncil'e oranla yüzde 600 daha fazla kullanıldığı, 'sevgi' kelimesinin ise yüzde 500 daha az yer aldığı belirtiliyor.

Markus Aurelius tarafından yazılan kitapta, Kuran ayetlerinin şiddeti emrettiği ileri sürülürken, Kuran’dan alınan bazı ayetlerle bu tez güçlendirilmeye çalışılıyor.

‘ACIMASIZ PEYGAMBER’

Kitapta, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in acımasız biri olduğu ve kitlesel ölümler gerçekleştirmek için Allah’tan yardım aldığı yazılıyor.

Kitabında Kuran ayetlerine atıfta bulunarak, 'Üzücü olan şey ise bugün dünyada bir milyardan fazla kişi bu sözlere inanıyor’ diyen Aurelius, Amerikalıların çok az bir kısmının ‘karanlık’ dediği Kuran'ı okuduğunu ve bu yüzden gerçekleri bilmediğini öne sürüyor.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İslam'a kin kusan kitap
    paylasim icin sagol,amerika kafayi yemis valla,kimse benim dinime kitapima peygamberime en uafk bisey bile diyemez hele amerika hic baskasida tabii

İslam'a kin kusan kitap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. islam'a Giris

islam'a Giris

ISLAM'A GIRIS Islâm’a giris, imanla gerçeklesir. Iman, Allah Teâlânin Hz.Muhammed'e indirdigi, o'nun da insanlara teblig ettigi kesin olarak belli olan seylerin tümüne tereddütsüz inanmak ve onaylamaktir. Imanin temelini, iste bu kabul ve onaylama olusturur. Müslüman olmak isteyen kisi bu kabul ve tasdikini "Sehadet ederim ki, Allah’tan baska tanri yoktur ve yine sehadet ederim ki...
  2. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  3. MC Sefalet - Kin Kustum

MC Sefalet - Kin Kustum

Kulak verde Dinle beni Bu sözlerim Sana be Dinleyin Sözlerimi İbret oLsun Bütün Aleme Haykırıyorum Nefretimi Bir Şerefsize GözyaşLarım Akıyor HerGece Kaderime Aynalara Küstüm Yataklara Düştüm Sayende Dilimde İsmin Ama Bedduayla ßirlikte Oturur Bakarım Kinle Duvardaki Resmine Baktıkça Nefretim Katlanır Bu Sefer 2ye Yıktın Beni Başın Göye Erdimi Şimdi Söyle Lanet olsun Sana LAnet Olsun...
  4. İngİlİz Şarkici İslam'a DÖndÜ

İngİlİz Şarkici İslam'a DÖndÜ

PETE DOHERTY HAPİSHANEDE KUR'AN OKUMAYA BAŞLADI Habervaktim internet sitesinin haberine göre, uyuşturucu kullandığı ve trafik kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle hakim karşısına çıkarılan ancak kefaletle serbest bırakılan Doherty, tutuksuzluk halini ihlal ettiği gerekçesiyle 8 Nisan’da Wortmwood Scrubs hapishanesine gönderilmişti. İngiliz şarkıcı, The Babyshambles’in solisti Pete Doherty’nin...
  5. Kin ve Din

Kin ve Din

islam, düsmanlik, müslüman, günahkar, kin, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Kin ve Din İslamiyet kin dini değil,muhabbet dinidir.Kinlerini din haline getiren ham kişilerin kalın kafalarına bu gerçeği sokmak lazımdır.İslamiyet şefkat, yumuşaklık, güzel nasihatler, ikna edici öğütler, güzel tebliğ ve merhamet dinidir. Din kardeşi olan mü’minlere kalbinde kin besleyen...

Sayfayı Paylaş