gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

İslamda Ters ilişki

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

islamda ters ilişki ters ilişki tersilişki iliski dinimizde
    Kadına Arkadan Yaklaşmak
    Kadına arkadan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır.
    Cenab-ı Hak buyuruyor:
    “Sana kadınların ay halini sorarlar. De ki: O, bir rahatsızlıktır. Bu sebeple ay halinde olan kadınlardan uzak durun. Temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. Temizlendikleri vakit, Allah’ın size emrettiği yerden onlara yaklaşın. Şunu iyi bilin ki, Allah tevbe edenleri de sever, temizlenenleri de sever. Kadınlarınız sizin için bir tarladır. Tarlanıza nasıl dilerseniz öyle varın. Kendiniz için önceden (uygun davranışlarla) hazırlık yapın. Allah’tan korkun, biliniz ki siz O’na kavuşacaksınız. (Yâ Muhammed!) müminleri müjdele!” (Bakara Suresi : 222- 223)
    ****** ilişki çocuğun çıktığı yerden olmak şartıyla ister kadının yüzü dönük olsun size, isterse arkası, Cenab-ı Hak (C.C.) helal olan yere ekin tarlası diyor. Yani çocuk yetişen doğum olan yer, bunun dışında herhangi bir yerden varmak haramdır.
    Allah Resulu buyuruyor:
    “Kadınlara arkadan varmayınız.”
    “Kadınlara arkadan yaklaşana lanet edilmiştir.”
    “Allah’ın size emrettiği yerden kadınlara yanaşın.”

musab bunu beğendi.
  2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: İslamda Ters ilişki

emeğine sağlık canım bilgin için

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

sızler için canım melegım sagol

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  6. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel paylaşım .... allah razı olsun

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence her müslüman erkek bunun bilincine varmalı

8. malonya

malonya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar acaba ters ilişki yaşayan kişi tevbe ederse gerçekten günahları sinilirmi?

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

bunu yüce allahtan baska si bilemez canim...ama rabbim o kadar lütuf sahibiki kim ne yaparsa yapsin kalpten samimiyetle ona yönelipte tövbe eden kullarini geri cevirmeyeceginden eminim..önemli olan pismanligimizi rabbimize en yakisir bicimde dile getirmek..tövbelerin kabul olup olmayacagi ise rabbime kalmis biseydir..bize düsün onu geregince yapmak..ha bu kabul oldu deyipte ayni sekilde yola devam etmemek..onu tekrar etmemek ve kalbimizden rahatsizligimizi gidermemek gerek... selametle kardesim..rabbim affetsin insallah...

10. malonya

malonya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar güzel açıkladınız ki inanın bunu birine anlatabilmek benim için çok zor.ben 7 yıldır namaz kılıyorum ve böle biişiyi nası yaptım bilmiyorum ve 1 sene önce buna tövbe ettm ve nedendr bilmiorm ama ramazan ayında dahada içima acıyo ve geceleri uyuyamıyorum 21 yaşındayım ve 1 senede büyüdüğümü düşünüyorum.Allah katında ya hiç affedilmezsem sürekli ağlıyorum başka neler yapmamı önerirsniz tövbeden başka?

11. malonya

malonya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cvp verirseniz çok sevinirim.inanın çok kötü durumdayım.ben şimdi lanetlenmişmi oluyorum?

12. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım emeğine sağlık önemli olan insanın kendısıyle olan hesaplaşması. vicdan muhasebesını yapabılmesı. bundan rahatsız olmak bıle güzel bir sey olsa gerek herseyı tabıkı mevlam bilir Allah affetsın

13. malonya

malonya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ben bunu ilerde evlenceğim kişiye sölemelimiyim_?

14. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    tövbe bu durumda yapacağın en güzel şey.evlenicen erkeğe söyleyip söylememk senin vicdanına kalmış.allahım affetsin

15. malonya

malonya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amin...ama böyle bişi nası sölenirki hem gençken yaptığım bi günah geleceğimi mafetmelimi?ben yeni sayfa açtım 1 sene önce hayatıma ve hergün tövbe ediyorum..ilerde eşime anlatmak ne kadr doğru bu ramazan ayında hergün eriyorum oruç tutuyorum ama iftarda bile yiyemiyorum içim çok acıyo.

İslamda Ters ilişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ters rahim

ters rahim

rahimdönmesi rahim dönmesi rahmin ters dönmesi rahimde dönme ters rahim resmi Rahim, yani gebelik esnasında bebeğin içinde büyüdüğü ve gebe olunmayan dönemlerde içinde barındırdığı rahim iç tabakası sayesinde düzenli olarak adet kanaması görülmesini sağlayan yapı, idrar torbasının üzerine yaslanmış olarak durur. Rahimi yerinde tutan bağların desteği sayesinde gerçekleşen bu konum üreme sağlığı...
  2. Tersine Dünya

Tersine Dünya

Ya meleklerim hiç dünyanın tersine döndüğünü düşündünüz mü .Düşünmüş ve uygulamışlar bakın bakın nasıl olmuş :) Taş fırın kadını budur... Kabus gibi yaa :) Kedi fare oyununa bi de bu gözle bakalım :) Yem olmak nasıl bir duyguymuş :) Şu saatten sonra dondurmalara haksızlık yapmayalım :D Sevdiğim bi şeydir ama ,aması var :D...
  3. Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Anal ilişki ( arkadan ilişki ) en sık sorulan sorulardan biridir. Genellikle anal ilişki genç çiftlerin bakireliklerinin bozulmamasını sağlamak için kullandıkları bir ilişki yoludur. Anal ilişki; penisin vajinaya değil yani makata sokulmasında denir. Bu herkes için bir tabudur. Makat çok hassas olup, çok sayıda sinir ucu bulunmaktadır. Bu hassas oluşundan dolayı ki cinsel ilişkide bu yöntem...
  4. Ters ilişki haram mı değil mi işte cevaplar

Ters ilişki haram mı değil mi işte cevaplar

Kadına arka organdan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki, livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır. Cenab-ı Hak buyuruyor: "Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan...
  5. İslamda ilişkide sınır varmı?

İslamda ilişkide sınır varmı?

Eşlerin birbirine her yerleri mübahtır, haram değildir" şeklindeki bir hüküm doğru değildir; kadına anüsten yaklaşmak (ters ilişki) ehlisünnete göre caiz değildir. Ağız da cinsel temas için değil, başka işler için var edilmiştir; oradan cinsel temas yaratılış amacına da, fıtrata da ters düşer, fıtratları bozulmamış olanlar bundan nefret ederler. (Prof.Dr.Hayrettin Karaman) İslam,...

Sayfayı Paylaş