gebe
  1. zzeynepp_

zzeynepp_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında zzeynepp_ tarafından paylaşıldı.

Arkadşalarım ablalarım :) yakında evleneceğim ve Rabbim in rızasıyla iyi bi düğün istiyorum. nikah da birlikte olsun istiyorum çalgı düşünmüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada benimki şöyle olmuştu diyen. cevaplarınızı bekliyorum :)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ee arkadasim, nasildi dügünün. bizlerlede paylarsirmisin. bende islama uygun bi sekilde dügün yapmak istiyorum ALLAH nasip ederse..

İslami Düğün Nasıl Olmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinimize Göre Düğün Nasıl Olmalı?

Dinimize Göre Düğün Nasıl Olmalı?

islami düğün nasıl olmalı islama göre düğün dinimizde çalgılı günahmı islamda nasıl olmalı Dinimiz islama göre düğün adabı nasıl olmalı düğünler nasıl yapılmalı bütün bunların cevabı... Düğün, nişan merasimlerinde esas olan haram işlememektir. Haram işlememek şartıyla mahalli adetlere uygun her türlü merasim yapılabilir. Kadınlar kendi aralarında def çalıp oynayabilir. Düğünde içki vermek...
  2. Düğün Fotoğrafı Nasıl Olmalı?

Düğün Fotoğrafı Nasıl Olmalı?

düğün fotoğrafı nasıl çekilir düğün fotoğrafları nasıl çekilir Özel günlerinizde çektirdiğiniz resimler sizlere bir ömür boyu anı olarak kalacaktır böylesi özel günlerde elbetteki resimlerinizde bir o kadar özel ve düzgün bir şekilde çekilmiş olmalı sizlere bu konuda bazı tavsiyelerim olacak * Yakın zamanda evlenmiş bir arkadaşınızdan fikir alın onların düğün fotoğraflarını inceleyin. *...
  3. Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

açık gelinlik modelleri alyans modelleri ve fiyatları alyans fiyatları gümüş nikah şekerleri Evlenecek melekler düğün hazırlığı telaşesi başlamıştır şimdi.Bu telaşede eliniz yağaınız birbirine dolanır.Ne yapacağınız şaşırırsınız.Nerden başlayacağınızı bile bilmezsiniz.Biz sizi bu dertten kurtarıyoruz.Buyrunuz:D EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIĞI NASIL OLMALI ? GELİNLİK Her genç kızın rüyasıdır...
  4. İslamda zifaf gecesi

İslamda zifaf gecesi

Evlenmek isteyenler, eşlerinin dinimizin bildirdiği ahlâka sahip olmalarına önem vermelidir. Dış görünüşe aldanıp da yanlış karar vermekten sakınmalıdır. Çünkü evlilik hayatına başladıktan sonra, geri dönmek zordur ve kötü huylu kimsenin, bundan sonra düzeltilmesi de kolay değildir. Aradığımız vasıfların çoğu karşı tarafta var ise, karar vermek için yeterli sayılabilir. Lüzumundan fazla ince...
  5. Düğün dekorasyonu nasıl olmalı ?

Düğün dekorasyonu nasıl olmalı ?

Masalsı bir düğün herkesin hayalidir.Büyüleyici bir düğüne sahip olmanın yolu organizasyondan geçer.Hayalinizde ki düğünü gerçeğe uyaralamak zor değil.Siz düşünün organizasyon firmaları gerçekleştirsin.Organizasyona verecek param yok diyorsanız ,sandıklar da ,köşede sakladığınız bir çok nesneyi kullanarak değişik bir atmosferde düğün tasarımı yapabilirsiniz.Kavanozlardan,şişelerden...

Sayfayı Paylaş