gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işleme

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

işleme yaptığını gören kadın kısmet alır ve iyiliklerinin karşılığını görür.sevaptır

işleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kumaş İşleme

Kumaş İşleme

osmanlı lale desenleri osmanlı kumaş desenleri desenli kumaşlar Türk kumaşları dokuma tekniği, malzeme özellikleri, desen zenginlikleriyle kumaşın evrimi içinde önemli yer alır. Erken örneklerin günümüze ulaşabilmesi zor olduğundan, Türk kumaşlarının kökeni konusunda söylenebilecekler sınırlıdır. Doğu Türkistan’da, Çin sınırında Budist mağralarındaki resimlerde, V. yüzyıla kadar inen canlı...
  2. Germe işlemi

Germe işlemi

İnsan yüzünde stres, yer çekimi, sigara ve güneşin olumsuz etkileri yaş ilerledikçe ortaya çıkmaya başlar. Yaşlanmanın ilk belirtileri 30’lu yaşlarda fark edilmeye başlar, 50 li yaşlarda ise yerleşik bir görünüm kazanır. Yaşın ilerlemesi, yüzdeki tüm dokuları etkiler. Yüz kemikleri zayıflar, incelir, hacimlerini yitirir. Kaslar zayıflar, gevşer ve yer çekiminin etkisine yenik düşerek sarkmaya...
  3. Hukuki İşlem

Hukuki İşlem

hukuki işlem çeşitleri hukuki işlem işlemler nedir tek taraflı işlemler nelerdir 1. Hukuki İşlem:Hukuki sonuç doğuran irade açıklamasıdır. İrade: Beynimizdeki duygu ve düşüncelerdir. 2. Hukuki İşlemlerdeSınıflandırmalar 2.1 Katılan Kişi Sayısına Göre Hukuki İşlemler 2.1.1Bir Taraflı Hukuki İşlemler: Vasiyetname yazılması, vakıf kurulması, tek taraflı hukuki işlemlerde bir kişinin irade...
  4. Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi

Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi

Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi nasıl yapılıyor lütfen çok acil yardım edin bana, bilir kişiler sizleri bekliyorum yardıma!
  5. Aşılama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Aşılama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

bu konu aşılama işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgilere yer vermektedir. Çiftler evlendikten bir süre sonra bebek sahibi olmak ister. Bazen bu istek hemen gerçekleşsede bazen ne yazıkki normal yolla bebek sahibi olamıyacağını anlayan çiftler bebek için bir takım yöntemler ararlar. Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin başvurduğu yöntemlerden biride aşılama yöntemidir. Aşılama yönteminin...

Sayfayı Paylaş