gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İşlemeli Sehpa Örtüsü

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

işlemeli sehpa örtüsü [​IMG]

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşlemeli Sehpa Örtüsü
    harika kim yaptiysa ellerine saglik tesekkurler

İşlemeli Sehpa Örtüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sehpa örtüsü modelleri

Sehpa örtüsü modelleri

sehpa örtüsü modelleri sehpa örtüsü modeli örnekleri örtüleri modelleri yeni
  2. Sehpa Örtüsü Modelleri

Sehpa Örtüsü Modelleri

sehpa örtüsü modelleri modern sehpa örtüsü modelleri Sehpa dantel örneklerinimi araştırıyorsunuz doğru yerdesiniz sizler için birbirinden farklı modern sehpa dantel modellerini derledim.Sizler hangi sehpa örtüsü modelini aradınız bilemem ama sizlere kare,yuvarlak,dikdörtgen sehpa modellerini bir araya getirdim.Bu modellerden en güzel sehpa örtüsü seçiminizi yapabilirsiniz . Hee unutmadan...
  3. Yeni sehpa örtüsü dantelleri

Yeni sehpa örtüsü dantelleri

yeni sehpa örtüsü dantelleri, örnekleri, modelleri, örneği burada arkadaşlar. Dantel sehpa örtüsü modeli arayan Melek'lerimiz, işte sizler için en yeni ve en güzel sehpa örtüsü dantel modelleri!
  4. Sehpa örtüsü danteller runner oluyor

Sehpa örtüsü danteller runner oluyor

Runner örnekleri Runner yapımı Annemle dantel kavgası yaptığımız günler aklıma geldi. O kız çeyizinde dantel olur evine sereceksin diyor ben istemiyorum. O kadar çok sehapa örtüsü yapmışki. Zaten o kadar sehpam yok. Bu runner modelini gördüğümde o sehpa örtülerini böyle değerlendimek geldi. Sizinde çeşit çeşit sepha örtünüz varsa meleklerim buyrun dantelden runner örneği;
  5. Renkli Dantel Sehpa Örtüsü(Açıklamalı)

Renkli Dantel Sehpa Örtüsü(Açıklamalı)

sehpa örtüsü modelleri dantel sehpa ürtüleri renkli sehpa örtüsü modelleri Dantel örtüleri çeyiz sandıklarının ve evimizin aksesuar olarak her zaman için vazgeçilmezi olmuşlardır. Sehpa modellerinizin üzerinde son derece şık duracak renkli dantel sehpa örtüsü modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, kolaylıklar diliyoruz. 1. Ortadaki dörtgen dantel için 2′şer zincirli 50...

Sayfayı Paylaş