gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İşler Güçler Dizisi Sona mı Eriyor ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İşler Güçler Dizisi Bitiyormu

İşler Güçler Dizisi Yeni Yayın Döneminde Varmı

Sevgili melekler, senaryo bilgileri ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verdiğimiz İşler Güçler dizisinin biteceği yolunda bazı söylentiler çıktı. Acaba bu ilginç dizi bitecek mi ? İşler Güçler dizisi bitiyor mu sorusunun cevabı aşağıda...

Ekranların yeni fenomeni olan absürd dizi İşler Güçler şu sıralar bitip bitmeyeceği konusuyla medya dünyasında yer alıyor. Star TV, İşler Güçler ve Evlerden Biri’nin bitirileceği haberleri üzerine, twitter hesabından iki dizinin hayranlarının yüreğine su serpen bir açıklama yaptı.

Kanal yönetimi " İşler Güçler ve Evlerden Biri" adlı dizilerin yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edeceğini açıkladı.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzelll bir dizi bitmesin yaa laaa :D:D

İşler Güçler Dizisi Sona mı Eriyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıf Kadın Modası Sona Eriyor

Zayıf Kadın Modası Sona Eriyor

Moda endüstirisi tarafında empoze edilen ve kadınlara sürekli " ancak zayıf oldukları takdirde güzel olacakları" düşüncesi artık sona eriyor. Zayıf olmak uğruna pek çok kadının ölümleri moda devlerini harekete geçirdi. İspanya''nın moda devleri, giysi bedenlerini, kadınların gerçeğe uygun beden ölçülerini yansıtacak şekilde yeniden belirleyecek. Böylece kadınlar üzerindeki...
  2. Star Tv Dizisi İşler Güçler Senaryo Bilgileri

Star Tv Dizisi İşler Güçler Senaryo Bilgileri

işler güçler dizi konusu işler güçler konusu işler güçler dizisi Star Tvnin yeni dizilerinden biri olan İşler Güçler dizisi ilginç konusu ve oyuncularıyla dikkat çekiyor melekler :) İşte İşler Güçler dizi konusu hakkında size verebileceğimiz bilgiler.. :) Ahmet, oyunculuk serüvenine başrol ile başlamış ama kariyeri boyunca bir daha başrol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir...
  3. Büşra Pekin İşler Güçlerden ayrıldı mı ?

Büşra Pekin İşler Güçlerden ayrıldı mı ?

İşler Güçler dizisini izliyorum ama galiba Büşra Pekin ayrılmış. Acaba neden ?
  4. "Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

"Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

bebek işi dizisi, bebek işi dizisi bitiyor, bebek işi Sevgili melekler, show tvnin bir dizisi daha ekranlara veda ediyor. Bu gece yayınlanacak olan bölümüyle bitecek olan Bebek İşi dizisinde başrollerde Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar rol alıyordu. Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın Bebebk İşi'nden sonra 'The Killing' dizisinin uyarlamasında bir dedektifi canlandıracağı öğrenildi.
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

benim için üzülme dizisi, benim için üzülme, show tv benim için üzülme Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam final bölümüyle sona eriyor. Karadeniz'in en uzun soluklu dizisi olarak izlediğimiz Benim İçin Üzülme, bu hafta 55.bölümüyle seyircisine veda ediyor. Niyazi, Buke’ye yeni bir hayat kurmak için çabalamaktadır. Harun’dan...

Sayfayı Paylaş