gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İşler Güçler Dizisinde Söylenen Doktor Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; işler güçler dizisi doktor şarkı sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranların ilginç esprileriyle öne çıkan komedisi İşler Güçler dizisi Star Tv'de beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz'in paylaştığı dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan Doktor şarkısının sözlerini sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

İşler Güçler Dizisi Doktor Şarkısı

Çaresiz derdimin sebebi belli
    Dermanı yaramda arama doktor
    Şifa bulmaz gönlüm senin elinden
    Boşuna benimle uğraşma doktor

Aşk yarasıdır bu ilaç kapatmaz
    Verdiğin teselli beni avutmaz
    Dermanı yardadır sende bulunmaz
    Boşuna benimle uğraşma doktor

Dokunma, dokunma...
    Benim Gönül Yarama
    Dokunma Doktor...

Bedenimde değil kalbimde derdim
    Tek alışkanlığım bir zalim sevdim
    Sen çekil yanımdan sevdiğim gelsin
    Boşuna zamanı harcama doktor

İşler Güçler Dizisinde Söylenen Doktor Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim. YALAN Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belkide ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksan bulamazsın Nerdeyim bilmiyorum benYalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan Yalan, kim ne...
  2. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  3. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...
  4. Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz. Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum Senin çok kahrını çektim ama yine...
  5. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...

Sayfayı Paylaş