gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Işler güçler kendi kendini bitirdi!

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

İŞLER GÜÇLER KENDİ KENDİNİ BİTİRDİ! [​IMG]

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz'in başrollerinde oynadıkları İşler Güçler, üçlünün kaprisleri yüzünden bitme noktasına geldi.

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz'in başrollerinde oynadıkları İşler Güçler dizisi, sürekli artan performansıyla oldukça beğenildi. Üç oyuncunun artan hayran grafiği, kaprislerinin de sürekli artamasına sebep oldu.
    Bugün gazetesinin haberine göre; dizi başladığında Kural ve Cemşir 7'şer bin, Sadi Celil Cengiz ise 5 bin lira haftalık ücret alıyordu. Dizi tutunca oyuncuların her fırsatta ücretlerine zam istemesi yapımcı Hayri Aslan'ı çileden çıkardı. Son olarak hafta da 30'ar bin lira istemeleri, yapımcının diziyi bitirme kararı almasına sebep oldu.
    Yapımcı Aslan'ın yakın çevresine, "Bunların kaprislerini çekeceğime gider 'Polis Akadamesi'ni uyarlayıp çekerim daha iyi" dediği konuşuluyor. Dizi 36'ncı bölümde sona erecek

Işler güçler kendi kendini bitirdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kendi Kendime

Sezen Aksu - Kendi Kendime

Ben bana bir gün rastlasam bir tenhada Çok ama pek çok sözüm var benim bana Bak dostum ders almazsın hiç başına gelenlerden Yeni bir sevda başlar daha eskisi bitmeden Yetmez mi yıllardır aşktan aşka koşup durduğun Artık yetmez mi perişan olduğun Ben bana güldüm, geçtim gittim yoluma Yıllar sonra bir gün rastladım ben kendime Ah keşke görmez olaydım inanamadım gözlerime Ah dostum ders...
  2. KENE-kendimize dikkat edelim

KENE-kendimize dikkat edelim

kene koparılırsa ne olur KENE 1. Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi nedir? Kırım-Kongo kanamalı ateşi, ilk olarak hastalığın ismini aldığı Kırım ve Kongo'da görülen, virüs denilen mikropların sebep olduğu ölümcül seyredebilen bir hastalıktır. 2. Kırım-Kongo Kanamalı...
  3. Çürükler Kendi Kendilerine İyileşecek!

Çürükler Kendi Kendilerine İyileşecek!

çürükler, diş, nasıl iyileşir, ortodonti, yenilikler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Geçenlerde okuduğum bir makale sık sık dişçi ziyareti yapmamdan ötürü ,beni çok sevindirdi.Makale şöyle; Paris’teki Ulusal Sağlık ve Tıbbi Araştırmalar Enstitüsünden araştırmacılar, MSH (melanosit uyarıcı hormon) içeren bir jel ya da mikrofilm kullanarak çürük dişe...
  4. Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz!

Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz!

Bu sayfa; Evde Kendi Kendinize Zayıflayabilirsiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zayıflamak için illaki diyetisyenlere gidip para harcamanıza gerek yok. Akıllıca ve doğru bir beslenme programı sayesinde siz de sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Bunun için belli başlı bazı kuralları bilmeniz yeterli. İşte kendi kendinize zayıflarken bilmeniz gerekenler......

Sayfayı Paylaş