gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

işler kesat

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Deniz Seki'nin hayatı allak bullak oldu iş teklifleride yapacağı projelerde uçtu gitti....
    REKLAMI EDA KAPTI!
    BİR SÜRE ÖNCE UYUŞTURUCU OPERASYONUNDAN GÖZALTINA ALINAN DAHA SONRADA CEZAEVİNE GİREN ÜNLÜ ŞARKICI DENİZ SEKİ REKLAM İŞİNİ EDA'YA KAPTIRDI...

Deniz Seki, bir bankayla reklam anlaşması yaptı ama ertesi gün gözaltına alınınca sözleşme iptal oldu.Banka da, Eda Taşpınar'la el sıkıştı. Taşpınar, Seki'nin yerine Maldivler'e gidip hem tatil yaptı, hem reklam filmini çekti.

işler kesat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

Yetişkin dünyasının büyük bölümünü işgal eden çalışma yaşamı sadece kazanç elde ettiğimiz mekân değildir. Yaptığımız işe verdiğimiz anlam; aynı zamanda yaşamımıza verdiğimiz anlamı da gösteren değerli bir ölçüttür. Bunun yanında iş; kendimizi güvende ve işe yarar hissetmemizi de sağlar. Toplum içinde arzu edilir bir statüyü makamı; sadece “iş” yaparak elde etme şansımız vardır. İşimiz sıkıcı...
  2. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)
  3. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha
  4. işte gidiyorum

işte gidiyorum

Kazım koyuncunun işte gidiyorum şarkı sözleri sizde var mı?

Sayfayı Paylaş