gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işlerimi düzene koyamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bütün gün ne yapacağımı düşünmekten midir bilmiyorum ama bi türlü işe başlıyamıyorum oğluşumu okula gönderdikten sonra başlıyım diyorum sonra kızım sağolsun bırakmıyor. ve bi türlü uyumuyor. kendıme desen hiç zaman ayıramıyorum temizlik ya hiç bitmiyor ya da istediğim gibi olmuyor oğluma kızım yüzünden zaten zaman ayıramıyorum istediğim gibi .dersini yaptırabilirsem şükrediyorum .aslında güne erken başlıyoruz saat 7 gibi ama neden böyle oluyo bilmiyorum bi akıl verin bayanlar lütttffeeennnn:(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

işlerimi düzene koyamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toplu iş sözleşmesinin kapsamı ve düzeyi

Toplu iş sözleşmesinin kapsamı ve düzeyi

Madde 3 - Bir toplu iş sözleşmesi aynı işkolunda bir veya birden çok işyerini kapsayabilir. (Değişik: 3/6/1986 - 3299/1 md.) Bir gerçek ve tüzelkişiye veya bir kamu kurum ve kuruluşuna ait aynı işkolunda birden çok işyerine sahip bir işletmede ancak bir toplu iş sözleşmesi yapılabilir. Bu Kanun anlamında bu sözleşmeye işletme toplu iş sözleşmesi denir. Ancak, kamu kurum ve kuruluşlarına ait...
  2. Gardırobunuzun düzeni

Gardırobunuzun düzeni

Gardırobunuzu düzenlemenin zamanı geldi ama bir türlü neyi atacağınıza karar veremediniz. O halde aşağıdaki önerilere bir göz gezdirin isterseniz... * Aldınız ama giymediniz... Vitrinde çok beğenip, dünyanın parasını verdiğimiz kıyafetler, gardırobun derinliklerinde kaybolup gider. Yapılacak en iyi şey onu birine hediye etmektir. Giyilmediği için de yepyenidir zaten. * Aldığınız kıyafet çok...
  3. İçimde Biri Var! Adını Koyamıyorum

İçimde Biri Var! Adını Koyamıyorum

adını koyamıyorum İçimde Biri Var! Adını koyamıyorum, kim olduğunu bilmiyorum ama içimde biri var. Melek mi, şeytan mı belli değil. Aşkı savunan, aşkla durulan, aşkla yaşayan biri ve içimde.. Ne zaman aşka küssem, kapılıp gitsem dost sohbetlerinde aşkın bittiğine ve ne zaman inancımı yitirsem, ortaya çıkan biri var. Sesini kulaklarımda duyuyorum. İlk başlarda delirdim zannetmiştim ama...
  4. Çekmece düzeni

Çekmece düzeni

çekmece düzeni Hazır bayram yaklaşmışken bazılarımız şimdiden başladı temizlikleri bazılarımız ise pek yakında ev temizliğine ve düzenine biryerlerden başlayacak.Bu gibi genel temizliklerde biz bayanların el atmadığı yer yoktur diyebiliriz özellikle bir süredir ilgilenemediğimiz dolap ve çekmecelere ayrı bir vakit ayırarak tekrar düzenlemeler yaparız.Sizlere çekmece temizlerken işinize...
  5. bebeğimin ismini ben koyamıyorum diyenler buraya

bebeğimin ismini ben koyamıyorum diyenler buraya

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş