gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Işlerinin başına onu getiriyor!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ALİŞAN, ASKERLİK GÖREVİNİ YENİ TAMAMLAYAN KARDEŞİ SELÇUK'U İŞLERİNİN BAŞINA GEÇİRDİĞİNİ AÇIKLADI.

'Bu zamanda güvenecek insan bulmak zor. Kardeşimin işlerimde bana büyük yardımı dokunacak' diyen ünlü şarkıcı, evlilikle ilgili bir soruya da şu yanıtı verdi: 'Evlenmeyi henüz düşünmüyorum. Zaten sırayı da kardeşim Selçuk'a bıraktım. Kendisine şu sıralar kız bakıyoruz. O evlendikten sonra sıra bana gelecek.'

Işlerinin başına onu getiriyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. Avukatlikla Birleşebilen Işler:

Avukatlikla Birleşebilen Işler:

avukatlıkla bağdaşmayan işler avukatlıkla bağdaşan işler ilgili bilgiler ilgili resimler resim Madde 12 - (Değişik madde: 22/01/1986 - 3256/3 md.) Aşağıda, sayılan işler 11 inci madde hükmü dışındadır: a) Milletvekilliği, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeliği, b) (Değişik bend: 02/05/2001 - 4667/9. md.) Hukuk alanında profesör ve doçentlik, c) Özel hukuk...
  3. Ticari Işlerde Faiz

Ticari Işlerde Faiz

temerrüt faizi ne zaman başlar ticari faiz hangi hallerde istenir ticari faiz ne zaman uygulanır Hukuk öğretisinde faiz; belirli bir meblağın bu meblağ alacaklısına sağladığı medeni bir semere (ürün) olarak tanımlanmaktadır. Faiz çeşitli açılardan ayrıma tabi tutulabilir. Tarafların anlaşması sonucu ödenecek olan faize iradi faiz (akdi faiz), tarafların iradesi dışında ödeme borcu doğan...
  4. Memnu Işler :

Memnu Işler :

Madde 11 - Tetkik vazifesini gören hakimler ve icra ve iflas memur ve müstahdemleri, dairelerince takip edilmekte olan bir alacak veya satılmakta bulunan bir şey hakkında kiminle olursa olsun kendileri veya başkaları hesaplarına bir akit yapamazlar. Yaparlarsa hükümsüzdür.
  5. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]

Sayfayı Paylaş