gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir kim biliyor bu sorumun cevabını hadi bekliyorum cevabı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara : melek yatırım denir.

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinimizce yapılması serbest olan şeylere ne ad verilir?

Dinimizce yapılması serbest olan şeylere ne ad verilir?

Dinimizce yapılması serbest olan şeylere ne ad verilir? Kim sorumun cevabını verecek ise şimdiden tşkler.
  2. Yeni fikirlere yatırım yapan işletmeler için sermaye sağlayan yatırımcılara ne denir

Yeni fikirlere yatırım yapan işletmeler için sermaye sağlayan yatırımcılara ne denir

Yeni fikirlere yatırım yapan işletmeler için sermaye sağlayan yatırımcılara ne denir ? Cevabı bir an önce verirseniz çok sevinirim.
  3. Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ?

Peygamberimiz Zamanında Kur'an'ı Yazanlara Ne Ad Verilirdi ?

Kur'an'ı peygamberimiz zamanında yazanlara ne denir Kur'an'ı peygamberimiz zamanında kağıda dökenler Az önce bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda peygamberimiz döneminde Kur'an'ı kağıda dökenlere ne dendiği sorusunu cevaplıyoruz melekler : Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) döneminde Kur'an-ı Kerim'i yazan kişilere vahiy katibi denir.
  4. damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir lütfen bu sorumun cevabını verin bana:)
  5. birkaç partinin birleşerek oluşturduğu hükümete ne ad verilir cevap verin!

birkaç partinin birleşerek oluşturduğu hükümete ne ad verilir cevap verin!

merhaba sizden birkaç partinin birleşerek oluşturduğu hükümete ne ad verilir bu konuda biliyorsanız cevap istiyorum şimdiden tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş