gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İşlevsel sandalye

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İşlevsel sandalye Dar alan çözümleri
    Tasarımcılar hiç boş durmuyor, sürekli birşeyler tasarlıyorlar. Bu seferki tasarımvbasit görünümlü ama işlevsel bir sandalye. Eğer yeriniz darsa katlanan sandalye ve masalar gibi işlevsel bir ürün. Hem askı hem sandalye olarak kullanabilmeniz için ideal bir ürün. Ürünün farklı renkleri de mevcut. Yakın zamanda bu fonksiyonel sandalyenin Türkiye'de de satışını görebiliriz meleklerim.

İşlevsel sandalye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lambalı sandalye

Lambalı sandalye

Yine çok işe yarar ve ilginç bir tasarım melişlerim.Sandalyemiz lambasıyla beraber :)
  2. Sandalye kılıfları

Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  3. tekerlekli sandalye

tekerlekli sandalye

10000 kapak tekerlekli sandalye ben sınıf öğretmeniyim.okulumda kapak toplama kampanyası başlattım.başlangıçta 10000 kapağa bir akülü sandalye deniyordu,şimdi 250 kg deniyor nette.ben de 15000 e yakın kapağımız var kesin 1 sandalye kazandık diyerek verebileceğimiz özürlüyü bulmak için çevremizdeki sakatların tek tek evlerine gittim,öğlen yemek yemedim onları ziyaret ettim.sonunda kapakları...
  4. Çok Şirin ve İşlevsel Kitap Okuma Yastığı

Çok Şirin ve İşlevsel Kitap Okuma Yastığı

kitap okuma yastığı kitap kılıfı Evde koltuğunuza yaslanıp kitap okurken şöyle dizlerinizin üstünde yumuşak bir yastık olması iyi olur değil mi melekler ? Ya da pikniğe gittiniz ve bir kenara çekilip kitap okumak istediniz. Ancak esen o hafif rüzgar bir türlü rahat vermiyor ve sayfalar karışıp duruyor. Siz en iyisi bizi dinleyin ve bir kitap okuma yastığı yapın kendinize. Hem de yapımı çok...

Sayfayı Paylaş