gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsmail Hacıoğlu hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ismail hacıoğlu biyografi ismail hacıoğlu kaç yaşında ismail hacıoğlu hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler, resimleri

Merhaba Melek'ler...

Bu yazımızda genç ve oldukça başarılı bir oyuncu olan İsmail Hacıoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere...

1985 İstanbul
    Türk sinema ve televizyon oyuncusu.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Karşılaşma filmindeki rolüyle 2003 Ankara Uluslararası Film Festivali'nde "Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu" ödülünü aldı.

Sinekli Bakkal adlı televizyon dizisinde Onur karakterini canlandırmaktadır.

'Bana Şans Dile', 'Anlat İstanbul', 'Sınav', 'Kabadayı' ve 'Gökten Üç Elma Düştü' gibi filmlerde oynamıştır.

İsmail Hacıoğlu hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsmaiL HacıoğLu resimleri

İsmaiL HacıoğLu resimleri

ismail hacıoğlu resimleri
  2. Sempatiğim.. İsmail Hacıoğlu..

Sempatiğim.. İsmail Hacıoğlu..

ismail hacıoğlu ismail hacioglu hacıoglu Heyyytt be alem delikanlı görsünnn :) Görsün görsünde benim Aşkitom Serhatım görmesin o ayrı hahaha Çok şeker ama ya baksana istediği an yakışıklı karizmatik istediği an ise tatlı sempatik olabiliyor ya :D Şüphe dizisinde oynaması konusunda ise gerçekten sevindim onu tekrar dizilerde görmek güzel..
  3. İsmail Hacıoğlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

İsmail Hacıoğlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

ismail hacıoğlu röportaj 2011 ismail hacıoğlu röportaj ile ilgili bilgiler burada melekler. İsmail Hacıoğlu genç yaşında şöhret basamaklarını çıkan ünlülerimizden melekler :) Şu sıralar firar dizisi ile ekranlarda boy gösteren İsmail Hacıoğlu ile yapılan ve televizyon gazetesinde yayınlanan İsmail Hacıoğlu röportaj 2011 yayınlıyoruz.. 11 sinema fimi sekiz TV dizisinde rol aldınız. Hiç...
  4. İsmail Hacıoğlu Kimdir, Resimleri var mı

İsmail Hacıoğlu Kimdir, Resimleri var mı

Selam millet sizden ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu biyografi bilgilerini paylaşmanızı rica ediyorum yanılmıyorsam bir ara ceyda düvenci ile evliydi ve birde İsmail Hacıoğlu resimlerini de eklerseniz çok sevinirim.
  5. İsmail Hacıoğlu Hayatı Biyografik Bilgileri ve Resimleri

İsmail Hacıoğlu Hayatı Biyografik Bilgileri ve Resimleri

İsmail Hacıoğlu Kimdir Kısaca İsmail Hacıoğlu Biyografisi ve Resimleri Sevgili melekleri, kendisi gibi oyuncu olan Vildan Atasever ile evli olan İsmail Hacıoğlu hayatı hakkında sizleri bilgilendiriyoruz :) İsmail Hacıoğlu, 30 Kasaım 1985'de İstanbul'da doğdu. Oyunculuğa ilkokul 5. sınıftayken piyeste oynayarak başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü ve Mimar Sinan...

Sayfayı Paylaş