gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İsmail özçiçek nasıl 50 kilo verdi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ismail özçiçek Bugün televizyonlarda kilo veren ismail özçiçek nasıl 50 kilo vermiş melekler. Ve ismail özçiçeğin menüsünde neler varmış nasıl beslenmiş merak ediyorum sağolun.

İsmail özçiçek nasıl 50 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  2. İsmail Özçiçek'e 50 kilo verdiren diyet listesi var mı

İsmail Özçiçek'e 50 kilo verdiren diyet listesi var mı

ismail özçiçek Az önce Atv kalalındaki bir proğramda gördüm İsmail Özçiçek isimli şahıs inanılır gibi değil ama tam tamına 10 ayda 50 kilo vermiş arkadaşlarım. Kalple ilgili sorundan dolayı doktoru ile egörüşmüş ve acil kilo vermesi hususunda mutabık kalmışlar. Oda bir diyet uygulamış ve toplamda 50 kilo veremilmiş ! Bu diyet menüsünü bilen var mı bu liste lazım banada ?
  3. Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Bu konu; Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolar hepimizin korkulu rüyası. Biraz fazlalığımız olsa hemen aynalarla küsüşüyor, acilen diyet yapmaya başlıyoruz. Ünlüler dünyasındakilerin işleri ise bizden çok daha zor. Onlar sürekli göz önünde olduklarından her zaman hoş ve bakımlı görünmek zorundalar. İşte dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da...
  4. Ezgi Mola 15 Kiloyu Nasıl Verdi?

Ezgi Mola 15 Kiloyu Nasıl Verdi?

ezgi mola ezgi mola haberleri Sevgili melekler, oyuncu Ezgi Mola azmetti ve tam 15 kilo vermeyi başardı. Nasıl mı? Haberimizden öğrenelim.. Canım Ailem dizisi bittikten sonra oynayacağı bir karakter için fazla kilo alması gerektiğini söyleyen Ezgi Mola, 'Günde üç öğün cipsle besleniyordum. Bunalıma girmiş gibiydim' dedi. Bundan fazlasıyla rahatsız olan Ezgi o sıralarda aldığı ikinci...
  5. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...

Sayfayı Paylaş