gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İsmail YK Bas Gaza Albümü

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ismail yk

[​IMG]Click this bar to view the full image.[​IMG]

1 - İsmail Yk Bas Gaza

2 - İsmail Yk Yar Gitme

3 - İsmail Yk Bir Numara

4 - İsmail Yk Gidersen

5 - İsmail Yk Söndür

6 - İsmail Yk Düğünün Varmış

7 - İsmail Yk Çatlak Zilli

8 - İsmail Yk Canım Acıyor

9 - İsmail Yk Bir Dudak Ver

10 - İsmail Yk Aç Telefonu

11 - İsmail Yk Ah Benim Olsan

12 - İsmail Yk Seni Ben Kimseye Vermem

13 - İsmail Yk Çok Tatlısın

14 - İsmail Yk Çalkala​

İsmail YK Bas Gaza Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsmail YK bas gaza 2008

İsmail YK bas gaza 2008

Bas gaza Yar gitme Bir numara Gidersen Söndür Düğünün Varmış Çatlak Zilli Canım Acıyor Bir Dudak Ver Aç Telefonu Ah Benim Olsan Seni Ben Kimseye Vermem Çok Tatlısın Çalkala Albümün Özeti
  2. ismail yk nın acılımı

ismail yk nın acılımı

buyurun gerçeklerismail yapı kredi ismail yurtiçi kargo ismail yavru kurt ismail yalova kaymakamı ismail yedek kulübesi ismail yer kabuğu ismail yüz karası ismail yeşil kart ismail yedin mi kazığı ismail yanık koza ismail yalı kazığı ismail yarım kaldı ismail yeşil kundura ismail yaban kazı ismail yağ keçesi ismail yük katarı ismail yastık kavgası ismail yedi kule ismail yanlış karar ismail...
  3. Yeni albümü ile İsmail YK

Yeni albümü ile İsmail YK

genç kızların sevgilisi yakışıklı sempatik sanatçı Akşam Keyfi' ne konuk oldu.... 'YENİ BOMBALARIM VAR!' AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN İSMAİL YK, GELECEK ALBÜM İÇİN İDDİALI KONUŞTU.. Ünlü popçu İsmail YK, yeni albümünün bomba gibi olacağını ve yepyeni sürprizlerle dolu, özgün olacağını açıkladı. Albüm hazırlıklarına tam gaz devam eden Ünlü sanatçı, albümünün çıkması için sabırsızlandığını,...
  4. İsmail YK - Haydi Bastır | 2009 |

İsmail YK - Haydi Bastır | 2009 |

ismail yk Genç kızların sevgilisi İsmail YK yeni albümü Haydi Bastır'ı sevenlerinin beğenisine sunuyor :tik: 01. İsmail YK - Haydi Bastır 02. İsmail YK - Neden 03. İsmail YK - Çılgın 04. İsmail YK - Ayrılmam 05. İsmail YK - Kıskandın Mı 06. İsmail YK - Yaralıyım 07. İsmail YK - Felaketsin 08. İsmail YK - Patlat Gitsin 09. İsmail YK - Kudur 10. İsmail YK - Dokuz Mevsim 11....

Sayfayı Paylaş