gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İsmek Kayıtları 5 Eylül'de Başlıyor!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ismek kayıtları ne zaman başlıyor, ismek 2013 kurs kayıt, ismek kayıt 2013
    Sevgili melekler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu İSMEK kurs kayıtları 5 Eylül'de başlıyor. İstanbul genelinde tam 233 merkezde kurs veren İSMEK, branş sayısını da 218'den 250'ye yükseltti.

ismek.jpg

İsmek Kayıtları 5 Eylül'de Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Eylül'de başlıyor Orucu en erken Hakkarililer en geç Çanakkale açacak...

1 Eylül'de başlıyor Orucu en erken Hakkarililer en geç Çanakkale açacak...

İslam aleminin kutsal ayı Ramazan, 31 Ağustos Pazar günü kılınacak ilk teravih namazı ile başlayacak. 1 Eylül sabahı da sahura kalkılacak. İlk iftar, 1 Eylül Pazartesi günü Ankara'da saat 19.30'da, İstanbul'da 19.46'da, İzmir'de ise 19.51'de yapılacak. Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Ramazan hizmetleri konusunda il ve ilçe müftülüklerine genelge gönderdi. Buna göre, Ramazan boyunca...
  2. Yaprak Dökümü 5 Eylül' de Başlıyor!

Yaprak Dökümü 5 Eylül' de Başlıyor!

yaprak dökümü ne zaman basliyor yaprak dokumu ne zaman basliyor dökümü eylül 2009 baslayacak başlayacak Severek izlediğimiz "Yaprak Dökümü" 5 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yeni bölümleriyle karşımızda olacak! Yeni sezon tanıtım filmleriyle seyirci üzerinde büyük merak uyandırmayı başaran dizi, yine Türkiye' yi çarşamba geceleri Kanal D ekranlarına bağlayacağa benziyor....
  3. açıköğretim lisesi kayıtları başlıyor

açıköğretim lisesi kayıtları başlıyor

Açıköğretim Lisesi kayıt yenileme başlıyor.. Kayıtları, 12-30 Ekim arasında! Açıköğretim Lisesi öğrencileri, 2009-2010 eğitim-öğretim yılı kayıt yenileme işlemlerini 12-30 Ekim arasında yapabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden yapılan açıklamada, Açıköğretim Lisesi'ne kayıtlı öğrencilik durumu aktif veya donuk olanların 2009-2010 eğitim-öğretim...
  4. Üniversite Kayıtları 12 Ağustos'ta Başlıyor!

Üniversite Kayıtları 12 Ağustos'ta Başlıyor!

üniversite kayıtları 2013 2013 üniversite kayıtları Sevgili melekler, ÖSYM, 2013-2014 öğretim yılı yüksek öğretim programlarına kayıt tarihlerinin, 12-20 Ağustos olarak belirlendiğini bildirdi. Buna göre 2013-ÖSYS tercih işlemleri, 8-18 Temmuz'da yapılacak. Adaylar, 2013-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'na, ÖSYM'nin ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi...
  5. "Esra Erol'la" Yeni Sezon Programları Eylül'de Başlıyor!

"Esra Erol'la" Yeni Sezon Programları Eylül'de Başlıyor!

esra erolla, esra erolda evlen benimle, esra erol fox tv Sevgili melekler, evlendirme programı "Esra Erol'da Evlen Benimle" yeni sezonda "Esra Erol'la" adıyla ve değişen formatıyla ekranlara gelecek. Tanıtım fragmanından anladığımız kadarıyla aşkı, kavuşmayı ve yeniden barışmayı isteyen herkesin katılacağı program sevenlerini yeniden bir araya da getirmeyi ve dargınları...

Sayfayı Paylaş