gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ismime kayıtlı kaç hat var nasıl öğrenirim ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçenlerde bir arkadaşımın haberi olmadan adına hat alınmış, Turkcelle gittiğinde ortaya çıktı. Gerekeni yaptılar ama şimdi ben de kıllandım. Acaba adımıza olan hatları öğrenebileceğimiz bir sorgulama linki var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Cep telefonu kullanıcıları artık adlarına açılan yeni hatları internet üzerinden sorgulayabilecek.Bilgi Teknoloji Kurumu BTK, son yıllarda vatandaştan izinsiz, vatandaşın adına açılan hatlarla ilgili bir çalışma başlattı. Bu çalışmaya göre, sizden izinsiz olarak, kimlik bilgilerin kullanarak adınıza hat açılıp açılmadığını öğrenebileceksiniz.Bilgi Teknoloji Kurumu'nun internet sitesinden verdiği hizmet için TC Kimlik Numarası ve size ait cep telefonu numarasının bilinmesi gerekiyor.

ismime kayıtlı kaç hat var nasıl öğrenirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar daha kolay nasıl öğrenir?

Çocuklar daha kolay nasıl öğrenir?

cocuklara resim yapmayı öğretmek çocuklara resim yapmayı öğretme öğrenme çoçuklara öğretmek . Çocuğunuzun ders çalışma yönteminden memnun değil misiniz? Çabucak dikkati mi dağılıyor? Öğrenmesini nasıl kolaylaştırabilirsiniz? Ünlü öğrenme stillleri teorisyeni Rita Dunn, her çocuğun kendi düşünme biçimine uygun bir öğretme yöntemi bulunduğunu savunuyor Çocuğunuz nasıl öğreniyor? Müzik...
  2. benim bir ismim var

benim bir ismim var

Hepimiz meleğiz..Kadınız..Kadın olmak zor...Kadın olmak güzel..Kadın olmak ....Her yönüyle kadın olmak...:)Çok güzel b ir yazı mutlaka okuyun meleklerim:) Benim bir ismim var. Kadın! Ailemin koyduğundan bile daha önce gelen bir tanım üstelik. Önce kadın. Yorulurum bazen çünkü kadınlığı taşımak zor iş. Yılgınlıklarımdan, gözyaşlarımdan, acılarımdan sıyrılıp çıkmak gerekir her yeni güne. Dik...
  3. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  4. cep numarası kime ait nasıl öğrenirim

cep numarası kime ait nasıl öğrenirim

Bir numaradan rahatsız ediliyorum ve o numarayı bulmak istiyorum.Sinir etti.Cep numarası kime ait nasıl öğrenebilirim
  5. adıma kaç kayıtlı hat olduğunu nasıl öğrenirim?

adıma kaç kayıtlı hat olduğunu nasıl öğrenirim?

Bir arkadaşım tesafü eseri Turkcellden adına kayıtlı 12 tane hat olduğunu öğrenmiş, düşünebiliyor musunuz tam 12 hat ve arkadaşımın 3ü dışında hiçbirinden haberi yok. Hemen yardımcı olmuşlar da gerekeni yapmış ama bayağı uğraşmış.Şimdi beni de korku sardı.Acaba böyle adıma açılmış hatlar varsa öğrenebileceğim bir sorgulama sistemi varmı ?

Sayfayı Paylaş