gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ismimin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

şinda isminin anlamı nedir?????????????????????????????????????????????

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    filizlenmek yada yeşermek demekmiş.:)

ismimin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isminizi didikleyin

isminizi didikleyin

İsminizle ilgili lüzumlu lüzumsuz istatistikler, süper detaylar.. denemelisiniz http://www.ismididikle.com
  2. İsminizi Hareketlendirin

İsminizi Hareketlendirin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İsmimi Unutma

İsmimi Unutma

İsmimi Unutma ismimi unuttuğun zamanlardı kimbilir../.belki de sadece ismimi kaç gece uykusuz kaldı düşlerim yarı uyanık sarıldım bende bıraktığın kelimelerine kimbilir../..bilebilir..? hem de bir çok gece beni anladığını sandığım bir sen vardı oysa beni herkesten çok duyumsadığını sandığım özgeleceğim vardı mesela, özgeçmişim değil nasıl da uzaklaşıyorum...
  4. Gothic İsminiz

Gothic İsminiz

Gothic isminizi merak ediyorsanız yazın bakem adınızı soyadınızı öğrenin:D:D Bakalım neler çıkıyor:D TIKLA
  5. anlam

anlam

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....

Sayfayı Paylaş