gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

isminiz gülen suratlarda olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: isminiz gülen suratlarda olsun

hoşmuş ya :) emeğine sağlık canım

isminiz gülen suratlarda olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

artık yuhalzey değil: bu siteyi ve sizleri çok sevdim bu yüzden bana ismimle hitap etmenizi istedim sağolsunlar bu isteğimi kırmadılar adım zeynep çok yakınlarım bana zeynoş der sizlede öyle olduk kısa zamanda yani ben öyle gördüm hepinize teşekkürler M.M. BİR NUMARA.:party:
  2. Surat asmak

Surat asmak

Bakınız; Yüz, Yüz Ekşitmek.
  3. Yüz (surat)

Yüz (surat)

Rüyada insan yüzü görmek sevinçle yorumlanir. Yüzünde bir azasinin eksik oldugunu görmek bir ayibi olduguna; yüzünün renginin kirmizi oldugunu görmek, feraha ve sevince; sari oldugunu görmek bir hastaliga delalet eder. Yüzünü siyah görmek kedere ve bir rivayete göre de, bir kiz evladinin dogacagina isarettir. Asik bir yüz görmek, ikrah edilecek, tiksinecek bir sey görecegine; burusmus bir yüz...
  4. isminizin her harfi ışıltı gif olsun istermisiniz

isminizin her harfi ışıltı gif olsun istermisiniz

ışıltı gifleri ışıltı gif
  5. saaatin yanında İSMİNİZ olsun

saaatin yanında İSMİNİZ olsun

Öncelikle Denetim Masasını açıyorsunuz. Sonra Bölgesel Ayarları tıklayıp Saat bölümününe giriyorsunuz. Saat biçiminin yanında SS:dd:nn diye birşey vardır. Bunlar hepimizin bildigi gibi saat, dakika ve saniyenin kısaltılmışlarıdır. Bunların yanına 'İsminiz' şeklin yazıyorsunuz " ' " dahil olmak üzere. Yani şu şekilde olacak Örn. SS:dd:ss meleklermekani.com İsterseniz SS:dd:nn...

Sayfayı Paylaş