gebe
?

Isminizi Kim Koydu? peki Hikayesi Nedir?

1. Babam

oy sayısı 4
    30,8%
  2. Annem

oy sayısı 3
    23,1%
  3. Dedem Ninem

oy sayısı 6
    46,2%
  4. Bilmiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Isminizi Kim Koydu? peki Hikayesi Nedir?
    annem koymuş iki ablamın adınıda babam koymuş ama bende kız olunca babam hiç sevinmemiş ismime bile karışmamış.

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    İsmimi babam koymuş sayılır tamda babam değilde işte babam :D çok karısık oldu ama neyse sonucta ankette babamı işareledim...

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Babaannem koymuş inat için :D

Babamın eski sevgilisi babamdan önce evlenmiş ve bi kızı olmuş.Adını Neslihan koymuşlar.Bizimkiler de nispet olsun diye benim adımı da neslihan koymuş. :seker:

ne saçma yaa ıyhhhhh :seker:

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yukardaki seceneklerden hic biri uymadi bana ama teyzem koydugu icin Anneyi isaretledim, Hikayeye gelince Annem ve Babam isimde anlasamayinca bi hafta boyunca isimsiz kalan ben :D bi hafta sonra Annem ve Babmin razi olmasiyla birlikte Teyzem ismimi koymus ve isimsizlikten kurtulmusum :)

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Babaannem koymuş hikayesi bana kalsın.:D

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    dedem koymuşş hikayesini bende bilmiyorumm kii anlatayım...:D

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    babam koymuş belli bi hikayesi yok

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kadere inanan biri olarak şunu söylemek isterim ki benim ismimin anlamı Farsça kökenli olup isteğine dileğine kavuşmuş olan anlamında eşimin isminin anlamı ise istek dilek:)

İsmimin koyulma olayına gelince halen gelenek olarak sürmekte olan büyüklerin ismini koyma geleneği biz 4 kardeştete olmuştu.2 kız iki erkek kardeşiz ben hariç diğerleri aile büyüklerinin ismi benimde öyle olacakmış ama son anda değişmiş nedeni ise annemin hamilelliğinde ve doğumunda çok yardım eden ve Mersinde o seneler yılın annesi seçilen bir ebe varmış.O kadar çok ısrar etmiş ki benim adımı verin diye.Bu kadar iyiği dokanan kişiyi bizimkiler kırmayarak onun adını vermişler.olay nedir olay budur yani:D

10. berennaz

berennaz Forum Okuru

babam koymuş rahmetli halasının ismiymiş doğumda ölmüş onu çok sevdiği için adıyla yaşatmak istemiş

11. _zeybet_

_zeybet_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim adımıda dedem koymuş
    Hikayeside cinsiyetim belli değil tabi ozamanın teknolojisi ninem erkek olursa adını Alim koycam demiş dedemde kız olcak adıda Zeynep Betül olcak deyip kestirip atmış sonuç Zeynep Betül tabüüü

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    annem.
    o zaman cok sevdiği bir sunucu varmış
    onun adını bana koymuş

13. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bizimkiler ortak koyuşmuşlar.. yani ölen ablamın ismini vermişler bana :) ama iyiki de elif ismini koymuşlar ismimi çok sevıyorumm :D

14. seyma_rky

seyma_rky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Halam koymuş Şeyma.
    Aslında ilk bana yine aynı halam melisa koymuş bir hafta mı bir ay sonra mı ne nüfus müdürlüğünden aramışlar ismimi kabul etmemiş kütüğüm melisa çünkü Yunan mitolojisinde geçen bir rahibenin adı. Hemen bir isim isteyince halamında aklına şeyma gelmiş şeyma olsun demiş.

İsmimi anlamından dolayı çok seviyorum çölde bulunan serin su bu da bulunması zor olan güzel anlamına geliyor. Ayrıca Peygamberimizin süt kardeşinin adı. Şeymanın daha bir çok anlamı var ama bu kadar yeter :D

15. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ananeciğim koymuş ismimi ama oğlumun ismini dede nineye bırakmadım daha doğmadan koydum

Isminizi Kim Koydu? peki Hikayesi Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Skandallar Kraliçesi Britney Spears Hollywood’un Hangi ünlü Ismini Neden çildirtti?..

Skandallar Kraliçesi Britney Spears Hollywood’un Hangi ünlü Ismini Neden çildirtti?..

Los Angeles'ta başı sürekli polisle derde giren, olay çıkaran, alkolik Britney Spears'la komşu olan ünlü aktör George Clooney çareyi taşınmakta buldu.. Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen George Clooney, huzurlu ve sakin bir hayat için evini satıp taşınmaya karar verdi... Los Angeles'ta son dönemde bunalımlı hayatıyla dünya basınının gündeminden düşmeyen, polisin kapısından...
  2. peki ona ne yakışır

peki ona ne yakışır

en mutlu gününüzde onu nasıl görmek isterdiniz hadi askitoyada secelim yardım işteyecektir
  3. peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

hep ünlüşer tanınmış kişiler onların önerileri yaptıkları vs...deniyoruz yada ilgileniyoruz ama biz kadınlar hepimizin kendine özgü yaptıgı bişeyler var diye düşünüyorum ... halkın içinde bebek yüzlü pürüzsüz ciltli hanımlar yok degil ben inanıyorum ki bizim meleklerinde güzellik sırları vardır ee güzel melekler dökülün bakalım ne yapıyorsunuz??? cildiniz saçlarınız yüzünüz herhangi...
  4. Bana kimler yardım edecek peki??

Bana kimler yardım edecek peki??

Meleklerim eşimle kendi evimizi tadilat yaptırmak istiyoruz.Evimizi görümceme kiraya verdik fakat lavabonun suyu açık kalınca mutfak dolabının aşşağı kısmı hep şişmiş.Şimdi görümcem taşınıyor ordan ve evimize biz geçicez Allah'ın izniyle.Bizde girmeden tadilat yaptırmak istiyoruz.İlk ve acil olarak mutfak var.Ankastre düşünüyoruz fakat içime sinen birşey bulamadım:DAcaba mutfağı ankastre olan...

Sayfayı Paylaş