gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İsminizin Baş Harfine Göre Kişilik Analizi

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kişilik analizi, baş harfe göre kişilik, isme göre kişilik İsminizin baş harfine göre nasıl bir kişilik merak ediyormusunuz? Ne kadar inanırsınız bilemiyorum ama bu tür testlerin ve kişilik analizinin de meraklılarının olduğunu biliyorum. Meraklıları için isminizin baş harfine göre kişiliğiniz sizlerle;)
    isme gore kisilik.jpg

İsminizin Baş Harfine Göre Kişilik Analizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi...

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi...

uyku pozisyonuna göre kişilik kişilik analizleri uyku pozisyonuna göre analizi şeklinden analizi yatış şekline karakter Uyku üzerine araştırma ve analizler yapan uzmanlara göre, 6 ortak uyku pozisyonu ile farklı kişiliklerle ilişkili. Yatış pozisyonu uykuya dalma ve sağlıklı uyku üzerinde oldukça etkili. Uyurken yatış pozisyonunuzun anlamlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Fetus / cenin...
  2. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
  3. Baş harfine göre kitabını yerleştir

Baş harfine göre kitabını yerleştir

Alfabe kitaplık modeli Tasarım kitaplık modelleri Bu alfabe modeli kitaplık güzel düşünülmüş. kitabın baş harfine göre kitaplarımızı yerleştirebiliriz meleklerim. ama Sığmama sorununa karşı başka kitaplık modellerine de göz atnakta fayda var tabiki. bu kitaplık daha çok dekoratif amaçla kullanılabilir.
  4. İsminizin Baş Harfini Söyleyin analiinizi yapalım

İsminizin Baş Harfini Söyleyin analiinizi yapalım

Melekler değişik bir topik konusuyla sizinleyim...Gerçek isminizin yada eşinizin isminin baş harfini söyleyin kişilik analizinizi yapalım sizleri bekliyorum bakalım neler çıkacak ortaya :puha:
  5. İsminizin Baş Harfine Göre Kişiliğinizi Merak Ediyormusunuz?

İsminizin Baş Harfine Göre Kişiliğinizi Merak Ediyormusunuz?

İsminizin baş harfine göre taşıdığınız karakteristik özellikleri merak ediyormusunuz? Bu tür şeylere ne kadar inanıyorsunuz bilemiyorum ama uzmanlar insanların baş harfinin kişinin karakteristik özelliklerini yansıttığı kanısındalar. Bakalım ne kadar doğru tespitler buna siz karar vereceksiniz;) A: İlla da ilişkilerinizde romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla...

Sayfayı Paylaş