gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsmiyle çelişkili iş yapanlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kıllıoğlu Ekmek Fabrikası Ayarsızlar Torna Tesviye İşleri

Garip Kuyumcusu Ve Döviz İşleri

Ahmet Topal, Ortopedist

İsmail Yediveren, Doğum Kontrol Uzmanı

Berbat İnşaat

Kopuk Elektrik Malzemeleri

İsmail Eliuzun, Banka Vezne Memuru

Atgilar şarküteri (sucuk Salam Da Satiyorlar)

Mustafa Behlül Satar,avukat

Muhittin Varmaz, Otobüs Firması

Şaşıran Nakliye Ve Temizlik İşleri

İsmiyle çelişkili iş yapanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çelişkili atasözleri

çelişkili atasözleri

1. 'Damlaya damlaya göl olur' / 'Taşima suyla değirmen dönmez' 2.. 'İyi insan lafın üstüne gelir' / 'İti an çomağı hazırla' 3.. 'Bir elin nesi var iki elin sesi var' / 'Nerde çokluk orda ..kluk' 4.. 'Fazla mal göz çıkarmaz' / 'Azicik aşım ağrısız başım' 5.. ' Kervan yolda düzelir' / ' Balık baştan kokar' 6.. 'Harama uçkur çözülmez' / 'Güzele bakmak sevaptır' 7.. 'Bülbülün çektiği...
  2. Masa başında iş yapanlar için egzersizler

Masa başında iş yapanlar için egzersizler

masa başında zayıflama ---Sandalyenize oturup geriye yaslanın.Başınızı öne doğru eğin.Önde biraz bekleyin,ensenizin gerildiğini hissetmeye çalışın.daha sonra tekrar başınızı karşıya bakar konuma getirin(bu hareketi yavaşça 4-5 kere tekrarlayın) ---boynunuzu sağa eğin(4-5 kere) ---boynunuzu sola eğin(4-5 kere) ---Gövdenizi oturduğunuz yerde dik tutarak başınızı sağa-sola çevirin.(yavaş...
  3. Çelişkili Atasözleri

Çelişkili Atasözleri

melek atasözleri çelişkili atasözleri meleklerle bilmek ve bilmemekle ilgili çelişkili resimler Günlük hayatımızda sık sık duyduğumuz yada bizimde kullandığımız bazı Atasözleri var şimdi bu bazı Atasözlerinden seçtiklerimi sizler için verecem ama bakalım sizlerde benim gibi çelişki yaşayacakmısınız yani hangi söz geçerli ben karar veremedim doğrusu:D 'Damlaya damlaya göl olur' / 'Taşima suyla...
  4. Birbiriyle Çelişkili Çelişen Atasözleri

Birbiriyle Çelişkili Çelişen Atasözleri

birbiriyle çelişen cümleler çelişkili ata sözleri, çelişen ata sözleri, birbiriyle çelişkili ata sözleri,birbiriyle çelişen ata sözleri Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtecek ata sözlerinden bahsetmek isterken tam bu cümleyi kurduğum da, cümleyide atasözüyle kurduğumu farkettim :D:D :hey: Her duruma uygun ata sözleri ile tanınan ülkemizin şimdide birbiriyle çelişen ata sözleri...
  5. İşte 2012 Yılının En Çok Bağış Yapan İsmi

İşte 2012 Yılının En Çok Bağış Yapan İsmi

Bu konu; 2012 yılının en çok bağış yapan ünlüsü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlüler dünyası sadece müzikleri ve sanatlarıyla değil, yardım konserleri ve yardım projelerinde ki yerleriyle de medyada yer almaktadırlar. 2012 yılının değerlendirmeleri arasında 2012 yılının en çok bağış yapan isimleri de belirlenmiş. İşte o isimler... 2012'nin En Çok Bağış Yapan Ünlüsü...

Sayfayı Paylaş