gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ispanakli Pasta tarifi

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ispanakli Pasta MALZEMELER

3 yumurta
    1,5 su bardağı şeker
    1 paket vanilya
    1 paket kabartma tozu
    yarım su bardagı ıspanak (kavrulmuş)
    yarım su bardağı su
    aldıgı kadar un (kek kıvamıyla aynı)
    YAPILIŞI : yumurta ve şekeri iyice çırpın.rondoya yarım su bardagı ısnagı ve suyu koyun iyice karışsınlar. sonra butun malzemeleri bi kapa toplayın ve karıştırın yeşıl bi kek olcak 45 dakıkada pişiyo ve soguduktan sonra kenarlarından 1 cm genişliginde kesin çevresini onlaarıda rondadan gecirin. keki kremayla kapladıktan sonra rondadan geçirdiginiz kek parçalarını üzerine dagıtın.emin olun şam fıstıklı pasta zannedicekler ve tadına

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ispanakli Pasta
    bende ıspanaklı pastadanyaparım gerçekten çok güzel olur birkaç değişklik var benimkinde ben rondodan geçirirken su yerine sıvı yağ koyuyorum ve içinede krema yapıyorum tencereye 2 bardak süt 3 çorba kaşığı un ve 1 çay bardağı tozşeker katıp pişiriyorum soğuduktan sonra içine 2 kaşık kremadan katıyorum keki ikiye bülüp içine sürüyorum dışınada kalan kremayı çok hoş oluyor tavsiye ediyorum yapmayan arkadaşlara.

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bn hic bilmiyorumm ispanakli apasta deniyecegimm,tsklerrrrr

4. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

deneyın cok gusel oluyo sekıl ve goruntu tat harıka ve ıspanak tadı yokm zatee

5. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ıspanagı kavurmadan yapıyorum ve kekı psırdıkten sonra userıne 1 su bardagı soguk sut dokup kremsantıyle kaplıyorum

Ispanakli Pasta tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ispanakli Pasta nasıl yapılır

Ispanakli Pasta nasıl yapılır

Ispanakli Pasta MALZEMELER 3 yumurta 1,5 su bardağı şeker 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu yarım su bardagı ıspanak (kavrulmuş) yarım su bardağı su aldıgı kadar un (kek kıvamıyla aynı) YAPILIŞI : yumurta ve şekeri iyice çırpın.rondoya yarım su bardagı ısnagı ve suyu koyun iyice karışsınlar. sonra butun malzemeleri bi kapa toplayın ve karıştırın yeşıl bi kek olcak 45 dakıkada pişiyo ve...
  2. Pasta Kreması Tarifleri

Pasta Kreması Tarifleri

pasta kreması, krema tarifleri, yapılışları, malzemeleri, çeşitleri, aradığınız herşey burda meleklerim... sevgili meleklerim sizler için çeşitli pasta kreması tariflerim var hem kolay hem naturel hazır değil kendiniz yapıcaksınız içine bir tutamda sevgi kattınızmı ohh mis gibi olur.evet özü uzatmadan tariflerimize geçelim buyrun. Kakaolu krema Malzemeler •1 çay bardağı un •1 çay...
  3. Elmali Pasta tarifim :)

Elmali Pasta tarifim :)

elmali pasta annemin elmali pasta tarifi kek pasta kurabiye. Sevgili meleklerim pratik elmali pasta tarifim herkez bu elmali pastayi kolay bi sekilde yapabilir... cocuklariniz severek yiyecekler bu elmali pastayi... anneler buyrun sizde deneyin eminim vazgecilmez pastalardan biri olacaktir evinizde :D Malzemeler: 3 tane yumurta 1,5 su bardagi seker ( 2de olabilir istege bagli) 1...
  4. Mozaik Pasta Tarifi [Video]

Mozaik Pasta Tarifi [Video]

Malzeme Listesi 2 su bardağı toz şeker 2 su bardağı pastorize süt 1 paket katı margarin 1 paket vanilya 5 paket bisküvi 1 paket kakao(50 gr.) [MEDIA]
  5. Ispanaklı Rulo Pasta Tarifi

Ispanaklı Rulo Pasta Tarifi

ıspanaklı rulo pasta, ıspanaklı rulo pasta nasıl yapılır, rulo pasta tarifleri, kolay rulo pasta tarifleri, ıspanaklı pasta tarifi Hazır mevsimini de yaşıyorken sizlere ev halkı ve misafirlerinize oldukça lezzetli ve görsel olarakda şık bir sunum olacak ıspanaklı rulo pasta tarifini paylaşıyoruz. Ispanaktan da pasta olurmu demeyin ben ıspanaklı kekini sürekli yapıyorum ve enfes oluyor içindeki...

Sayfayı Paylaş