gebe
  1. amor

amor Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ispanyadan melekler varmi

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında amor tarafından paylaşıldı.

:muz:merhaba ben madridde yasiyorum eger benim gibi melekler varsa tanisalim :f040:

ispanyadan melekler varmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İspanya

İspanya

İspanya Coğrafi Verileri Konum: Güneybatı Avrupa, Biskay Körfezi, Akdeniz, Kuzey Atlas Okyanusu kıyısında ve Pyrenees Dağları sınırında, Fransa'nın güneybatısında yer alır. Coğrafi konumu: 40 00 Kuzey enlemi, 4 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 504,782 km² Sınırları: toplam: 1,917.8 km sınır komşuları: Andorra 63.7 km, Fransa 623 km, Cebelitarık 1.2 km, Portekiz 1,214...
  2. İspanya ekonomisi çöküşe gidiyor

İspanya ekonomisi çöküşe gidiyor

İspanya ekonomisi, 2008'in 3. ve 4. çeyreklerinde daralarak teknik olarak durgunluğa girdi. İspanya Merkez Bankasından yapılan açıklamada, ülke ekonomisinin geçen yılın son çeyreğinde yüzde 1,1 daraldığı bildirildi. 3. çeyrekte ekonomi yüzde 0,2 küçülmüştü. Durgunluk, geleneksel olarak, 2 arda arda çeyrek negatif büyüme yaşanması olarak tanımlanıyor. Bankadan yapılan açıklamada,...
  3. yeni melekle samataya varmisiniz?

yeni melekle samataya varmisiniz?

burasida benim topigim olsun, samata girla olsun....tanismaya ,kaynasmaya niyeti olan buyursun ,sohbetimiz bolca olsun ....:A
  4. melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi????

melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi????

slm melekler 2 yildir amc tencerem var ama hala tam olarak kullanamiyorum kullanan arkadaslar varsa yardimci olurmusunuz???
  5. Hobbyniz varmi meleklerim?

Hobbyniz varmi meleklerim?

Kizlar ben bekar ikene bos zamanlarimi dolu dolu gecirirdim, mesela arkadaslarimla bulusur, gezmeye giderdim, spora giderdim, ingilizce kursuna giderdim, uzuuun yürüs yapar, sabahlari isden önce kosuya giderdim... aklima ne gelirse onu yapardim. Evlendikten sonra azar azar yasaklar gelmeye basladi, kursu iptal ettim, gezmeler azaldi, arkadaslarimla görümse azaldi.. bir kac aydabir görüsür...

Sayfayı Paylaş