gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İspanyol paça pantolon modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ispanyol paça pantolonlar ispanyol paça pantolon pantolon erkek erkek
    Modası çok eskilere dayanan ispanyol paça pantolonlar modamıza 2008 de tekrardan girdi ve halende rüzgar gibi esmeye devam ediyor.Çok şık ve çok rahat bu pantolonlar hem klasik hemde sportif olarak kullanılır.

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: İspanyol paça pantolon modası
    bunları ben çoks eviyorum ama modaıs kalkınca giyemiyorum bunu modası hep dursun hiç kalkmasın bence:):) saol meçhulcujm emeğine sağlık canım:)

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

benimde cok hosuma giden bir modaydi tekrar giymek cok güzel gercekten bunlarin modasi hic kalkmasa cok iyi olur

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

model olarak gerçektende çok hoş vede rahat bir pantolon bilmem hatırlarmısınız birde bu modellerin önden vede yandan yırtmaçlı olanları vardı ben hiç giymedim ama onlarda çok hoş görünüyordu......

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bunun kesimi diğerlerinden farklı ve bence en güzeli bu :D emeğine sağlık

İspanyol paça pantolon modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bol paça pantolon modası yeni

Bol paça pantolon modası yeni

bol paça pantolon modası bol paça pantolon modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Yıllar önce moda olan bol paça pantolon modelleri bir kaç sezondur yılın trendleri arasında yer alıyor Melek'lerim. Yaz modası trendlerinde şık bir spor ayakkabı modeliyle yada parmak arası terlikle ve zevke göre değişen bir babet ayakkabı modelleri ile kombinlenen ispanyol paça pantolon modelleri kış...
  2. 70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi trend ispanyol paça jean hayatım moda 70 ler modası geri geldi eski türk filmlerinde gördüğümüz o ispanyol paça pantolonlar şimdi ise 2012 nin modası oldu.kim derdi o pantolonlar moda olacak .şahsen filmlerde gördüğüm giyimlere çok gülerdim.komik gelirdi bana.şimdi ise moda oldu. Düz ayakkabılar ile günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ispanyol paça kot...
  3. Dar Paça Pantolon Modelleri 2014 Modası

Dar Paça Pantolon Modelleri 2014 Modası

dar paça pantolonlar, dar paça pantolon modelleri, 2014 dar paça pantolon Sevgili melekler, günümüz modasının en popüler parçalarından biri olan dar paça pantolonlar, özellikle yüksek yopuklu ayakkabılarla kombinlenerek şık bir görüntüye kavuşmamızı sağlıyorlar. Abiye ya da günlük her ortam için biçilmiş kaftan olan dar paça pantolonları özellikle zayıf bayanların tercih etmeleri...
  4. İspanyol Paça Pantolon Kombin Örnekleri

İspanyol Paça Pantolon Kombin Örnekleri

ispanyol paça pantolon modelleri, ispanyol paça pantolon nasıl giyilir, ispanyol paça pantolon kombinleri Eski yıllar da bayan ve erkeklerin pantolon modeli olan ispanyol paça pantolonlar günümüz de bayan pantolon tasarımları arasın da tekrar gündeme gelerek farklı renk ve tasarımlar ile bayan pantolon modasın da uzun bir sezondur yerini koruyan trendler arasın da yer alıyor. İspanyol paça...
  5. İspanyol paça pantolon nasıl kombin edilir?

İspanyol paça pantolon nasıl kombin edilir?

Eski yıllar da erkek ve bayanların pantolon paça modellerin de oldukça popüler olan ispanyol paça pantolonlar bir süre önce tekrar moda dünyasına katılarak özellikle bayanların tekrar gözdesi haline geldi. Kumaş ve kot pantolon tasarımların da sıklıkla tercih edilerek hemen hemen her sezon da yepyeni koleksiyonlar da yerini alan ispanyol paça pantolonlar sonbahar kış modasında da tekrar...

Sayfayı Paylaş