gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İSPARK'ın Bayramın ilk iki günü yol üstü otoparkları ücretsiz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPARK'ın Bayramın ilk iki günü yol üstü otoparkları ücretsiz olacak. Yapılan yazılı açıklamaya göre, İSPARK, Kurban Bayramı'nın birinci ve ikinci günleri olan 8 Aralık Pazartesi ve 9 Aralık Salı günleri yol üstü otoparklarda İstanbullulara ücretsiz hizmet verirken, açık ve kapalı otoparkların ücretlerinde ise bir değişiklik olmayacak.
    İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci, dini ve milli bayramlarda yol üstü otoparklarda ücretsiz hizmet verdiklerini ancak bazı noktalarda ortaya çıkan niteliksiz işletmecilerin bunu istismar edip, para talep ettiklerini belirterek, İstanbullulardan dikkatli olmalarını istedi. Şikayet için ''212-274 20 20'' numaralı İSPARK Hizmet Hattı, Kurban Bayramı'nda vatandaşların hizmetinde olacak.

guncel.net

İSPARK'ın Bayramın ilk iki günü yol üstü otoparkları ücretsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayram günü!

bayram günü!

Ne zor idi bendeki bu intizâr, Bayrama dek ettim hep âh ile zâr. Sabırsızca buluşmayı beklerken, Gece gündüz uyku gitti gözümden. Uyumayıp hep günleri sayardım, Ayrılık derdine derman arardım. Gündüzleri hep çarşıya çıkarım, Belki o geldi mi diye bakarım. Gözlerim yaş, zihnim ise karışık, Hiç durmadan feryat eder bu âşık. Üstâdım bayramlık neler verecek? Belki ayağına yüz sürdürecek....
  2. Otopark

Otopark

Rüyada arabanizi bir otoparka biraktiginizi görmek, özel yasantinizin beklenmedik bir olaydan sonra birden bire lehinize olarak çok degisecegine; sizin kendinizin bir otopark islettiginizi görmek, yakin bir akrabanizin maddi yardimi ile islerinizi genisletip kazancinizi artiracaginiza ve bu suretle bolluk ve mutluluk içine gireceginize isarettir.
  3. İki YoL

İki YoL

İki Yolu en güzel anlatan söz bu olsa gerek.. Ben çok beğendim ve sizlerle paylaşıyorum meleklerim... Ben hem burda paylaştım hemde günlüğüme yazdım... İki YoL İki yol var gidebildiğim Biri sana giden... Diğeri Ölüme.. Sana giden yolda Trafik kontrolleri var, Oysa bende Ehliyet Yok ! Diğer yol serbest, ama... Ona gidecek İstek Yok !
  4. Bayramda Köprü ve Otoyol Geçişleri Ücretsiz!

Bayramda Köprü ve Otoyol Geçişleri Ücretsiz!

köprü geçiş bayramda, köprü geçiş ücretleri, köprü geçiş Sevgili melekler, yaklaşan Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyol geçişleri her bayram olduğu gibi yine ücretsiz olacak. 12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat 01.00'den itibaren başlayacak olan ücretsiz geçişler, 21 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 03.00'te sona erecek. 15 Ekim 2013 Salı günü saat 00.00'dan başlayarak 18 Ekim 2013 Cuma günü saat...
  5. Bayramda İstanbul'da Otobüsler Ücretsiz mi?

Bayramda İstanbul'da Otobüsler Ücretsiz mi?

bayramda otobüsler ücretsiz mi, otobüsler bayramda ücretsiz mi, bayramda otobüs seferleri Sevgili melekler, İstanbulluların merakla bekledikleri bayramda ulaşım ücretleri haberi İETT'den geldi: Bayram boyunca toplu taşıma araçları yüzde 50 indirimli olacak. Yani 28-29-30 Temmuz tarihleri arasında İstanbullular İETT Otobüsleri, Halk Otobüsleri, Metro, Metrobüs, Tramvay, Füniküler ve Şehir...

Sayfayı Paylaş