gebe
  1. cangum

cangum Forum Okuru

ısrar

Konu, 'Çöplük' kısmında cangum tarafından paylaşıldı.

lütfen işlemimi tamalayın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pardon,hangi işleminizi? :)

ısrar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DTP'lilerin 'Sayın Öcalan' ısrarı

DTP'lilerin 'Sayın Öcalan' ısrarı

DTP'lilerin 'Sayın Öcalan' ısrarı Kendi kendilerini ihbar ettiler.. 9 Yıldan bu yana İmralı Cezaevinde bulunan PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'a "Sayın" olarak hitap edilmesine açılan soruşturmaları protesto etmek için aralarında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'inde bulunduğu 321 DTP'li Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığına yazılı dilekçe vererek...
  2. Itaatsizlikte Israr Edenlerin Cezasi:

Itaatsizlikte Israr Edenlerin Cezasi:

Madde 87 - 1. ( Değişik fıkra: 22/03/2000 - 4551 S.K./22 md.) Hizmete ilişkin emri hiç yapmayan asker kişiler bir aydan bir seneye kadar, emrin yerine getirilmesini söz veya fiili ile açıkça reddeden veya emir tekrar edildiği halde emri yerine getirmeyenler, üç aydan iki seneye kadar hapis cezası ile cezalandırılırlar. 2. Yukarıki fıkrada yazılı suçlar seferberlikte yapılırsa beş ve düşman...
  3. Dayakta ısrar eden kocaya hapis cezası

Dayakta ısrar eden kocaya hapis cezası

Dayakta ısrar eden kocaya hapis cezası Yargıtay 7. Ceza Dairesi, eşinden şiddet gören kadınları sevindirecek bir karara imza attı Kağızman Sulh Hukuk Mahkemesi’nin kararını bozan 7. Hukuk Dairesi, eşine şiddet uyguladığı için 2 ay evden uzaklaştırma cezasına çarptırılan kocanın, bu sürede de eşine aynı şekilde davrandığı için hapse çarptırılması gerektiğine karar verdi. Yargıtay’ın emsal...
  4. Paris Hilton ısrar ediyor salak değilim diyor

Paris Hilton ısrar ediyor salak değilim diyor

PARİS HİLTON ISRARLI HER FIRSATTA NE KADAR ZEKİ OLDUĞUNU ANLATAN, HATTA SARIŞINLARIN ASLINDA ÇOK ZEKİ OLDUĞUNUN EN BÜYÜK KANITI OLDUĞUNU SÖYLEYEN PARİS HİLTON, HEAT DERGİSİNE KONUŞTU. Hilton otellerinin varisi, 'Katıldığım yarışma programı Simple Life'ı izleyenler şımarık bir geri zekâlı olduğumu düşünebilir. Ama orada sadece bir karakteri canlandırıyordum. TV'de göründüğümün aksine gerçek...
  5. sevgilimin anlamsız ısrarı

sevgilimin anlamsız ısrarı

selam arkadaşlar geçenlerde sevgilimle 1 yılı doldurduk nerdeyse fakat bu son 3 ayında değişmeye basladı işte beni ne kadar seviyorsun diye sorgulamalar falan neyse bu günlerdede sürekli bizim eve gidelm diye tutturuyor hiç daha evine gitmemiştik dışarının nesi var diyorum oda değişiklik olur diye üsteliyor hatta bi snedir beraberiz bana güvenmiyomusun diye alakasız alınganlıklar gösteriyor...

Sayfayı Paylaş