gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Issız Adam - Anlamazdın - Basit Nota-

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

basit notalar basit nota ıssız adam notaları anlamazdın notaları anlamazdın nota

La-si-do-re Do#-re-mi-re-do#-re
    Do#-re-mi-mi-re-do Si-do-re-do-si-do Si-do-re-do-si-si La-si-do-si-la-si La-sol#-la-si-do-la

La-si-do-la-si-la-mi-re
    Sol#-la-si-sol#-si-sol#-re-do
    La-si-do-la Si-do-la-si Si-do-la-si La-sol#-si-la

Sol# = Sol Diyez

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

daha kolay
    ya TAB şeklinde yokmu ben nota bilmiyom

3. ılgın erol

ılgın erol Forum Okuru

bende tam tersi nota biliyorum süperr

Issız Adam - Anlamazdın - Basit Nota- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız Adam filmi tanıtımı

Issız Adam filmi tanıtımı

Tür : Romantik Gösterim Tarihi : 7 Kasım 2008 Yönetmen : Çağan Irmak Senaryo : Çağan Irmak Yapım : 2008, Türkiye Oyuncular Cemal Hünal , Melis Birkan , Yıldız Kültür , Şerif Bozkurt , Gözde Kansu , Aslı Aybars , Goncagül Sunar Birbirlerine zıt hayatlar sürdüren Alper ve Ada, bir kitapçıda karşılaşırlar. 30'larında, kendi restoranının aşçısı olan Alper lüks bir düzen içinde gününü gün...
  2. Issız Adam

Issız Adam

30’larındaki Alper, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı sever. İşinde başarılıdır ama özel yaşantısını düzene sokamamıştır; her gün farklı kadınlarla birlikte olur. Hayatını, yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler ve paralı kadınlar üçgeninde yaşar. Ama günün birinde Beyoğlu’nun arka sokaklarında, aradığı eski plak...
  3. Issız Adam yankıları

Issız Adam yankıları

Türkiye de ses yapan filimlerden biri olan ve bence gündemi gereksiz işgal eden Issız Adam filimi yurt dışında........ ALMANYA GALASI YAPILDI! YÖNETMENLİĞİNİ ÇAĞAN IRMAK'IN YAPTIĞI 'ISSIZ ADAM' FİLMİNİN ALMANYA GALASI BAŞKENT BERLİN'DE YAPILDI.... Türklerin yoğun şekilde yaşadıkları Neukölln ilçesinde bulunan Karli sinemasında düzenlenen galaya, filmin oyuncuları Melis Birkan, Cemal Hünal...
  4. ıssız adam evleniyor

ıssız adam evleniyor

cemal hünal cemal hunal Issız adam filimi ile ülkemizde beğeni ile izlenen Cemal Hünal, yaknda evleniyor arkadaşlarım. Artık oda ıssız değil :) 'Issız Adam' filminin yıldızı Cemal Hünal; başrol oynadığı 'Romantik Komedi' filminin setinde özel hayatıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Sevgilisi keman sanatçısı Lale Cangal'la evleneceklerine yönelik çıkan haberleri her seferinde yalanlayan...
  5. ıssız adaya düşmek

ıssız adaya düşmek

Gün gelir siz de ıssız aday düşebilirsiniz Ben düşmem demeyin...Büyük konuşmayın...:dil:Düşeni anlamaya çalışın hahaha Aloo anne kurtarın beni ıssız adaya düştüm ben !! - çabuk eve gel nerdesin sen ? - Anne ıssız ada diy.. - Dııt dııt... - :bai: - Alo dayı ben ıssız adaya düştüm - Ben de ıssız adadayım bara gel evlat! - Dayı ben ciddi ciddi ıssı... - Dııt dııt.. - Issss - Aloo...

Sayfayı Paylaş