gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Issiz adam evlendi!

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

issiz adam evlendi issiz adam dugun goruntuleri cemal hunal evlendi goruntuleri konulari burada meleklerim Sevgili Melekler Issiz adam filmiyle meshur olan cemal hunel yani issiz adam evlendi:D O artik issiz degil evli bir adam :D Keman ustasi olan esi Lale Cangal ile dugun fotograflarini daha once sizlerle paylasmistik, simdi ise cok ozel dugun video goruntulerini sizlerle paylasmak istedim, keyifli seyirler melekler...

Issiz adam evlendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  2. Memoli evlendi!

Memoli evlendi!

Ömür boyu mutluluklar:) OYUNCU MEHMET ALİ ALABORA, PINAR ÖĞÜN İLE PERŞEMBE AKŞAMI ANKARA TREN GARI’NDA AİLE BİREYLERİNİN KATILDIĞI NİKÂH TÖRENİ İLE EVLENDİ. Ünlü oyuncu, cumartesi geccesi de İstanbul Sultanahmet’teki tarihi Binbirdirek Sarnıcı’nda dostlarının da katıldığı bir düğün gerçekleştirdi. Çiftin aile dostlarının yanı sıra Gürkan ve Şebnem Uygun, Şevket Çoruh, Haldun...
  3. Adam köpekle evlendi.....

Adam köpekle evlendi.....

:D:DŞaka değil gerçek... Müstakbel gelin bir sokak köpeği... Adı da Selvi... Hindistan'da lanetlendiğine inanan bir adam, laneti üstünden atmak için dişi bir köpekle evlendi. Hindustan Times'ın haberine göre, P. Selvakumar adlı adam, düğün töreni için yıkanan ve turuncu bir sari giydirilen Selvi adındaki sokak köpeğiyle Tamil Nadu eyaletindeki bir Hindu tapınağında "dünyaevine...
  4. Kaçarak evlendim

Kaçarak evlendim

merhaba arkadaşlar ben eşimle birbirimize kaçarak evlendik aslında çok mutluyuz ama ailem kaçtığım için bana ve eşime cephe aldı konuşmak istemiyorlar. Kimleri araya koyduksak olmadı bu durum beni çok üzüyor. Aslında onlarda haklılar biliyorum belkide yaptığım olay yanlıştı ama eşimi çok seviyordum yaşım aileme göre evlilik için küçük olunca vermediler o yüzden kaçmak zorunda kaldım tekrar...

Sayfayı Paylaş