gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Issız adam filminin güzel oyuncusu Melis Birkan resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ıssız adam oyuncuları isimleri ıssız adam oyuncuları oyuncuların isimleri oyuncu oyuncularının Çoğu kişi onu ıssız adam filmiyle tanıdı ve yeni tanımasına rağmen birçok kişi tarafından gerek oyunculuğu gerekse fiziğiyle olumlu eleştiriler aldı
    Sizleri Melis Birkan resimleriyle başbaşa bırakıyorum

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoşuma gidiyor bu kız :) Çok fazla güzel bulmuyorum ama konuşması falan çok tatlı :D Reklamlarda özellikle :D

Issız adam filminin güzel oyuncusu Melis Birkan resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Issız Adam filmi tanıtımı

Issız Adam filmi tanıtımı

Tür : Romantik Gösterim Tarihi : 7 Kasım 2008 Yönetmen : Çağan Irmak Senaryo : Çağan Irmak Yapım : 2008, Türkiye Oyuncular Cemal Hünal , Melis Birkan , Yıldız Kültür , Şerif Bozkurt , Gözde Kansu , Aslı Aybars , Goncagül Sunar Birbirlerine zıt hayatlar sürdüren Alper ve Ada, bir kitapçıda karşılaşırlar. 30'larında, kendi restoranının aşçısı olan Alper lüks bir düzen içinde gününü gün...
  2. Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı

ıssız adam ayrılık sahnesi izle ıssız adam ayrılık sahnesi yatak sözleri ayrılma izle Melis Birkan FİNAL SAHNESİNDEKİ GÖZYAŞLARIM GERÇEKTİ Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, izleyenleri ağlatan final sahnesini anlattı: Kimi zaman böyle sahnelerde damla kullandığım oluyor. Ama Issız Adam’ın bu sahnesinde gerçekten ağladım. Sinemaseverler günlerdir “Issız Adam” ı ve onun “Ada” sını konuşuyor....
  3. MeLiS BirKaN

MeLiS BirKaN

melis birkan boyu melis birkan boy boyu ve kilosu boy kilo kaç kilo Gerçek Adı: Melis Birkan Doğum Yeri: -Eskişehir Doğum Tarihi: 30.11.1981 Boy : 1.80 Egitimi: Mimar Sinan GüzeL Sanatlar Üniversitesi / Devlet Konservatuvarı Modern Bale ve Dans Bölümü mezunu. Bale eğitimi alan oyuncu, daha sonra modern dansa geçiş yaptı. Önce reklamlarda oynadı. Ardından dizi oyunculuğu ile birlikte...
  4. Cemal Hünel 'Issız Adam' Resimler

Cemal Hünel 'Issız Adam' Resimler

cemal hünel cemal hünel biyografi
  5. Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Melis Birkan Fotoları Melis Birkan Fotoğrafları Sevgili melekler, hepimizin Issız Adam filminde ki performansıyla tanıyıp sevdiğimiz Melis Birkan fotoları bu yazımızın konusu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri alan başarılı oyuncu Melis Birkan Fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :)

Sayfayı Paylaş